REKLAMA
REKLAMA

NASZ PATRONAT: Udane debiuty sanoczan na mistrzostwach Polski w jeździe szybkiej na rolkach (ZDJĘCIA)

SANOK / PODKARPACIE. W Słomczynie (woj. mazowieckie) odbyły się Torowe Mistrzostwa Polski w jeździe szybkiej na rolkach. W zawodach wzięło udział około 300 zawodników w tym swój debiut na Mistrzostwach Polski zaliczyło 5 zawodników z naszego klubu w składzie: Bianka Bluj, Julia Kogut, Julita Krawiec, Natalia Łożańska oraz Natalia Jagniszczak.

Najlepiej wypadała Bianka Bluj,  która na wszystkich swoich dystansach awansowała do finału. Do medalu w biegu na 166 m zabrakło 0,2 natomiast w biegu na 300m zabrakło 0,16. W biegu na 500 m po wielkim boju Bianka zdobyła brązowy medal. Również bardzo dobrze spisały się Julia Kogut i Natalia Łożańska , które w biegu na 500 m awansowały do finałów zajmując wysokie 7 miejsce. Na pochwałę zasługuję Julita Krawiec oraz Natalia Jagniszczak, które w swoich kategoriach wiekowych nie dużo brakowało aby znaleźć się w biegach finałowych.

Dla nas wszystkich start w Torowych Mistrzostwach Polski na profesjonalnym torze wrotkarskim, był dużym wyzwaniem, tor z pochyłymi wirażami był bardzo wymagający i nie wybaczał żadnego błędu technicznego start w tych zawodach był ogromnym doświadczeniem, które na pewno zaowocuje na przyszłość.

Pokazaliście, że MKS Sanok rośnie w siłę i należy się z nami liczyć.

źródło: materiały nadesłane

16-06-2016

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij


Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)