REKLAMA
REKLAMA

Ostatnia prosta kampanii Kręć Kilometry. Sanok ma już 10515 km

SANOK / PODKARPACIE. Mieszkańcy ponad 1500 polskich miejscowości przejechali już ponad 7 milionów kilometrów. To efekt najbardziej pozytywnej w kraju rywalizacji o stojaki rowerowe w kampanii Fundacji Allegro All For Planet. Akcja „Kręć Kilometry” zakończy się 30 września. Sanok lokuje się na 98 miejscu, z 10515 przejechanymi kilometrami. 

Kilometry-05-1024x683

 

300 stojaków czeka na 20 miast

Klasyczne podium to 3 miejsca. W kampanii „Kręć Kilometry” ma ono 20 pozycji. Miasta z najlepszej dwudziestki otrzymają od Fundacji Allegro All For Planet profesjonalne stojaki rowerowe

– Ta niezwykle emocjonująca i pozytywna walka trwa do ostatniej chwili. Cały czas można ściągać bezpłatną aplikację ‘Kręć Kilometry’ i aktywnie wspierać swoje miasto. Zapewne na koniec miesiąca okaże się, że znaczenie ma dosłownie każdy przejechany kilometr – mówi Krzysztof Śpiewek, członek Zarządu Fundacji Allegro All For Planet.

Do tej pory w ramach kampanii „Kręć Kilometry” Fundacja postawiła już ponad 1000 stojaków w 49 polskich miastach. W tym roku rowerzyści walczą o kolejne 300 stojaków! Fundacja Allegro All For Planet postawi je w tych miejscowościach, których mieszkańcy przejadą największy dystans na rowerach.

Kilometry 02

Ranking do śledzenia online

Do walki o stojaki stanęli mieszkańcy ponad 1500 polskich miast, miasteczek i wsi.

– Są miejscowości, w których inicjatywy wspierające kręcenie kilometrów organizowane są oddolnie przez samorządy czy mieszkańców. Efekty tego lokalnego zaangażowania widać w rankingu. Tam gdzie udało się zachęcić rowerzystów do kręcenia kilometrów mogą wkrótce pojawić się nasze stojaki” –mówi Krzysztof Śpiewek.

W niektórych miastach organizowane są nocne przejazdy. W innych, rowerzyści organizują weekendowe przejazdy i mobilizują się w mediach społecznościowych. Są samorządy, które oplakatowują przystanki autobusowe, nawołując do walki o stojaki. Do udziału w kampanii zachęcają także lokalne straże miejskie, szkoły i uniwersytety trzeciego wieku. Wszyscy chcą nowych stojaków w swoim mieście!

Poniższy ranking publikuje co pewien czas wiele portali i profili społecznościowych, motywując tym samym odbiorców do korzystania z bezpłatnej aplikacji „Kręć Kilometry”. A aktualizuje się on na stronie TUTAJ kilka razy dziennie. Warto śledzić jego stan, bo do 30 września, czyli końca kampanii Fundacji Allegro All For Planet wiele może się zmienić…

UM Sanok

14-09-2016

Udostępnij ten artykuł znajomym:
Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

| Zaloguj się
Pokaż więcej komentarzy (0)