REKLAMA
REKLAMA

Palił się jeden z zakładów produkcyjnych w Zagórzu (FILM, ZDJĘCIA)

Palił się jeden z zakładów produkcyjnych w Zagórzu (FILM, ZDJĘCIA)

ZAGÓRZ / PODKARPACIE. W Zagórzu przeprowadzono akcję gaszenia pożaru jednego z zakładów produkcyjnych. Na miejscu interweniowało 6 zastępów straży pożarnej i około 30 ratowników. Nie ma informacji o osobach poszkodowanych. Strażacy mówili o dużym zadymieniu i promieniowaniu cieplnym.

Pożar powstał najprawdopodobniej przed godziną 7:00. Państwowa Straż Pożarna w Sanoku otrzymała zgłoszenie o godzinie 7:10. Pali się dwukondygnacyjny budynek produkcyjno-magazynowy. Jak dowiadujemy się od strażaków, wytwarzano w nim sztalugi. W środku jest silos z trocinami i to właśnie palące się odpady z obróbki drewna wywołują ogromne zadymienie, dodatkowo znaczne promieniowanie cieplne.

Na miejscu pracowało 6 zastępów straży pożarnej, około 30 ratowników.

Nie mamy informacji o osobach poszkodowanych. Mamy nadzieję, że w środku nikogo nie było. Staramy się dotrzeć do źródła pożaru – informował podczas akcji st. kpt. Robert Wojciechowski z KP PSP w Sanoku.

Akcja została zakończona około godziny 16:00.

23-12-2016

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)