REKLAMA
REKLAMA

STAL SANOK: Pewne zwycięstwo na inaugurację! „Musimy uciekać z tej ligi”

SPORT / PODKARPACIE. Jak na lidera rozgrywek przystało, inauguracja wiosny, zwieńczona zwycięstwem w wykonaniu piłkarzy Ekoballu Stali Sanok. Dawid Gąsior i Damian Popowicz zdobywali dziś bramki dla sanoczan.

– Do przerwy zero do zera. Nie mam jednak pretensji do chłopaków, bo na tym boisku po prostu nie dało się grać. Nie chcę powiedzieć, że było to „kartoflisko”, ale stan murawy pozostawiał bardzo wiele do życzenia. Musimy uciekać z tej ligi. Bo w takich warunkach nie powinno się grać. Gospodarze skupili się na obronie, więc było trudno o bramki – powiedział na gorąco Robert Ząbkiewicz, trener Geo-Eko Ekoballu Stali Sanok.

W pierwszych trzech kwadransach swoje okazje mieli Mateusz Kuzio i Dawid Romerowicz. Co nie udało się w pierwszej połowie, przyniosło efekt na początku drugiej. W 50 minucie spotkania bramkę dla sanoczan, po podaniu Marka Węgrzyna zdobył Dawid Gąsior.

– Dokładne podanie Węgrzyna i skuteczność Gąsiora pozwoliła nam objąć prowadzenie. Później grało się już nam łatwiej – dodał opiekun sanoczan.

Drugą bramkę zdobył Damian Popowicz i jeszcze jedno trafienie zaliczył Dawid Gąsior. Mecz zakończył się więc wynikiem 3:0 dla drużyny gości.

Błękitni Jasienica Rosielna – Geo-Eko Ekoball Stal Sanok 0:3 (0:0)
0:1 Dawid Gąsior 50`
0:2 Damian Popowicz 57`
0:3 Dawid Gąsior 64`

Skład wyjściowy: 22. Drobot – 4.Pawiak, 20.Węgrzyn, 5.Gąsior, 15.Kaczmarski – 7.Popowicz, 16.Jaklik K., 18. Jaklik J., 19.Ogrodnik, 11.Romerowicz – 9.Kuzio.

red.

20-03-2016

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij


Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)