REKLAMA
REKLAMA

Pijany dwukrotnie wsiadł za kierownicę

Policjanci dwukrotnie tego samego dnia zatrzymali nietrzeźwego kierującego. Mężczyzna mając ponad 2 promile alkoholu jeździł samochodem po drodze publicznej. Efektem lekceważenia przepisów było osadzenie go w policyjnym areszcie.

Wczoraj przed godz. 10, dwaj dzielnicowi podczas służby w miejscowości Bukowsko zatrzymali do kontroli samochód renault. Zachowanie kierowcy podczas legitymowania wskazywało, że może on być pod wpływem alkoholu.

W trakcie czynności okazało się, że 42 letni kierujący jest nietrzeźwy. Badania alkomatem wykazały, że ma w organizmie niemal 2,5 promila alkoholu. Ponadto mężczyzna w chwili kontroli nie posiadał przy sobie wymaganych dokumentów, czyli prawa jazdy oraz dowodu rejestracyjnego samochodu. Po wykonaniu czynności, 42 latka zwolniono do miejsca zamieszkania i przekazano rodzinie.

Tego samego dnia po południu policjanci otrzymali sygnał od anonimowego zgłaszającego, że nietrzeźwy 42 latek ponownie jeździ samochodem po ulicach Bukowska. Po zatrzymaniu mężczyzny i zbadaniu stanu jego trzeźwości potwierdziło się, że jest pod wpływem alkoholu. Kontrolowany miał w organizmie 2,3 promila alkoholu. Policjanci podjęli decyzję o zatrzymaniu go w policyjnym areszcie do czasu wytrzeźwienia i złożenia wyjaśnień.

O karze dla 42 letniego mieszkańca powiatu sanockiego zdecyduje sąd.

81828172KPP Sanok
foto: archiwum KWP

16-06-2016

Udostępnij ten artykuł znajomym:
Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

| Zaloguj się
Pokaż więcej komentarzy (0)