REKLAMA
REKLAMA

Pijany złodziej. To nie mogło się udać

ZARSZYN24.PL / PODKARPACIE. Policjanci w wyniku pościgu zatrzymali włamywacza, który ukradł narzędzia oraz śruby. Mężczyzna schował się przed funkcjonariuszami za sklepem. W chwili zatrzymania posiadał przy sobie skradzione przedmioty. Badanie wykazało, że był nietrzeźwy.

Policjanci z posterunku w Besku, wczoraj około godz. 18, otrzymali zgłoszenie o włamaniu do magazynu kółka rolniczego w Jaćmierzu. Na miejscu ustalili, że sprawca przeskoczył ogrodzenie i po wybiciu szyby w oknie wszedł do środka. Jednak spłoszony zabrał tylko niektóre narzędzia i uciekł.

Na podstawie relacji osób, które opisywały sylwetkę oraz ubranie sprawcy, policjanci podejrzewali, kto mógł dopuścić się tego włamania.

W trakcie patrolowania miejscowości Jaćmierz funkcjonariusze zauważyli, że za sklepem chowa się mężczyzna, który nerwowo zagląda w stronę policjantów. Przypuszczając, że może to być sprawca włamania, udali się w jego kierunku, jednak mężczyzna zaczął uciekać. Zatrzymanym po krótkim pościgu, okazał się 26-letni mieszkaniec powiatu sanockiego. W wyniku przeszukania w jego plecaku ujawniono skradzione przedmioty. 26-latek przyznał się do kradzieży. Badanie alkomatem wykazało, że miał w organizmie 2 promile alkoholu.

Sprawca został zatrzymany w policyjnym areszcie do czasu wytrzeźwienia i wyjaśnienia okoliczności zdarzenia.

303-113639 (1)

KPP Sanok

18-10-2016

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)