REKLAMA
REKLAMA

PIŁKA NOŻNA: Karpaty przyjeżdżają do Nowotańca. Pisarowce zagrają w Targowiskach

SPORT / PODKARPACIE. Zimowa przerwa w rozgrywkach piłkarskich na Podkarpaciu powoli dobiega końca. Do boju wkraczają drużyny biorące udział w rozgrywkach okręgowego Pucharu Polski. W krośnieńskich półfinałach mamy dwóch reprezentantów z naszego powiatu, Cosmos Nowotaniec oraz LKS Pisarowce.

Warto dodać, że przed rokiem Cosmos Nowotaniec i Karpaty Krosno rywalizowały ze sobą właśnie w półfinale okręgu. Wtedy lepsi okazali się podopieczni Ireneusza Zarzyki, wygrywając 1:0.

W ćwierćfinale Cosmos Nowotaniec wysoko pokonał Iskrę Przysietnica 7:1. Z kolei Karpaty Krosno wyeliminowały Orła Faliszówkę, po zwycięstwie 3:1.

LKS Pisarowce w półfinale zameldował się pokonując Przełom Besko 3:1 po dogrywce. Partyzant Targowiska okazał się natomiast lepszy od Wisłoka Niegłowice, wygrana 3:2.

Jeżeli Cosmos i LKS Pisarowce wygrają batalie półfinałowe, to po raz trzeci z rzędu zagrają o triumf w Pucharze Polski okręgu Korsno. Zarówno rok i dwa lata temu wygrywał zespół z Nowotańca 3:1.1/2 finału Pucharu Polski / okręg Krosno

Partyzant Targowiska – Wiki Sport Centrum LKS Pisarowce, 12 marca (sobota), godz. 14:00
Cosmos Nowotaniec – Karpaty Krosno 13 marca (niedziela), godz. 14:30Finał Pucharu Polski / okręg Krosno 6 maja 2015
LKS Pisarowce – Cosmos Nowotaniec 1:3Finał Pucharu Polski / okręg Krosno 21 maja 2014
LKS Pisarowce – Cosmos Nowotaniec 1:3

red.

11-03-2016

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij


Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)