REKLAMA
REKLAMA

PIŁKARSKI WEEKEND: Wymagający przeciwnicy Cosmosu i LKS-u Pisarowce. Wyjazd Ekoballu Stali

SPORT / PODKARPACIE. Mecz niepokonanego dotąd Cosmosu Nowotaniec z Garbarnią Kraków w III lidze i pojedynek LKS-u Pisarowce z Izolatorem Boguchwała to zdecydowanie najważniejsze wydarzenia piłkarskie w regionie. Zawodnicy Ekoballu Stali Sanok grają mecz wyjazdowy w Krośnie.

Sprawdź piłkarski rozkład jazdy.

III liga, grupa IV – 4. kolejka:

20 sierpnia 2016 (sobota)

JKS 1909 Jarosław – KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski godz. 17:00
Karpaty Krosno – Avia Świdnik godz. 17:00
Unia Tarnów – MKS Trzebinia/Siersza godz. 17:00
Resovia – Podlasie Biała Podlaska godz. 17:00
Soła Oświęcim – Wierna Małogoszcz godz. 17:00
Motor Lublin – Spartakus Daleszyce godz. 19:00

21 sierpnia 2016 (niedziela)

Wisła II Kraków – Podhale Nowy Targ godz. 11:00
Cosmos Nowotaniec – Garbarnia Kraków godz. 14:00
Orlęta Radzyń Podlaski – Stal Rzeszów godz. 17:00


IV liga podkarpacka – 3. kolejka:

20 sierpnia 2016 (sobota)

Sokół Sieniawa – Głogovia Głogów Małopolski godz. 11:00
Stal Nowa Dęba – KS Wiązownica godz. 15:00
Wisłok Wiśniowa – Błękitni Ropczyce godz. 16:00
LKS Pisarowce – Izolator Boguchwała godz. 17:00
stadion w Sanoku, ul. Stróżowska
Czarni 1910 Jasło – Wólczanka Wólka Pełkińska godz. 17:00
Stal Gorzyce – Piast Tuczempy godz. 17:00
Rzemieślnik Pilzno – Igloopol Dębica godz. 17:00
Polonia Przemyśl – Start Pruchnik godz. 17:00
Sokół Nisko – Orzeł Przeworsk godz. 17:00


Klasa okręgowa / Krosno – 2. kolejka:

20 sierpnia 2016 (sobota)

Przełęcz Dukla – Zamczysko Mrukowa godz. 17:00

21 sierpnia 2016 (niedziela)

Grabowianka Grabówka – Nafta Jedlicze godz. 15:00
Przełom Besko – Iwonka Iwonicz godz. 16:00
Markiewicza Krosno – Geo-Eko Ekoball Stal Sanok godz. 16:30
Iskra Przysietnica – Szarotka Uherce godz. 16:30
Górnik Strachocina – Kotwica Korczyna godz. 16:30
LKS Długie – LKS Skołyszyn godz. 16:30
Partyzant Targowiska – Gaudium Łężyny godz. 17:00


Klasa A / Krosno 1 – 2. kolejka:

21 sierpnia 2016 (niedziela)

Cisy Jabłonica Polska – Start Rymanów godz. 11:00
Błękitni Jasienica Rosielna – Orzeł Bażanówka godz. 13:00
Victoria Pakoszówka – Płomień Zmiennica godz. 15:00
Iskra Iskrzynia – Jawornik Czarna godz. 15:00
LKS Zarszyn – Sanovia Lesko godz. 15:00
Bukowianka Bukowsko – Lotniarz Bezmiechowa godz. 15:00
LKS Haczów – LKS Tarnawa godz. 16:30
Bieszczady Ustrzyki Dolne – Wisłok Sieniawa godz. 16:30


Klasa B / Krosno 1 – 2. kolejka:

21 sierpnia 2016 (niedziela)

Orkan Markowce – Nelson Polańczyk godz. 13:00
Orion Pielnia – Juventus Poraż godz. 13:00
Drzewiarz Rzepedź – LKS Czaszyn godz. 13:00
LKS Płowce/Stróże Małe – LKS II Pisarowce godz. 13:00
LKS Izdebki – LKS Olszanica godz. 15:00
Brzozovia Brzozów – LKS Odrzechowa godz. 15:00
Pionier Średnia Wieś – Szarotka Nowosielce godz. 16:30


Klasa C / Krosno 1 – 2. kolejka:

21 sierpnia 2016 (niedziela)

Bieszczady Jankowce – Otryt Lutowiska godz. 11:00
LKS Tyrawa Wołoska – Zalew Myczkowce godz. 13:00
Osława Zagórz – Krokus Ropienka godz. 13:00
ULKS Czerteż – LKS Górzanka godz. 14:00
Remix Niebieszczany – Gabry Łukowe godz. 15:00


Klasa C / Krosno 2 – 2. kolejka:

21 sierpnia 2016 (niedziela)

Orły Jabłonka – Górnik Grabownica Starzeńska godz. 13:00
Zryw Dydnia – LKS Hłudno godz. 13:00
LKS Wzdów – Victoria Niebocko godz. 13:00
Pogórze Srogów Górny – LKS Głębokie godz. 16:30
Jutrzenka Jaćmierz – LKS Golcowa godz. 16:30
pauza: Sokół Domaradz

Clipboard01

20-08-2016

Udostępnij ten artykuł znajomym:



Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

| Zaloguj się
Pokaż więcej komentarzy (0)