REKLAMA
REKLAMA

PODKARPACIE: Ukradł z baru trzy piwa. Uciekając, zaklinował się w… dachu

PODKARPACIE. Przemyscy policjanci zatrzymali na gorącym uczynku 46-letniego mężczyznę, który włamał się do baru. Mieszkaniec powiatu przemyskiego dostał się do środka przez poszycie dachowe. Jednak podczas wychodzenia tą samą drogą, zaklinował się.

Do zdarzenia doszło dzisiaj tuż po północy. Dyżurny przemyskiej komendy otrzymał zgłoszenie od pracowników firmy ochroniarskiej o osobie znajdującej się na dachu jednego z barów. Skierowany na miejsce patrol stwierdził, że mężczyzna nie może zejść, ponieważ jego odzież zahaczyła o metalowe elementu poszycia dachowego.

Po sprowadzeniu go na ziemię okazało się, że 46-letni mieszkaniec powiatu przemyskiego włamał się przez dach do baru. Gdy próbował tą samą drogą opuścić lokal, został uwięziony. Wezwana na miejsce właścicielka baru stwierdziła, że sprawca zabrał z półki trzy butelki piwa. Spowodowane przez włamywacza straty oszacowała na kwotę około 7000 złotych.

Zatrzymany mężczyzna trafił do policyjnego aresztu. Za popełnione przestęstwo grozi mu kara pozbawienia wolności do 10 lat.

źródło: KMP Przemyśl

05-02-2016

Udostępnij ten artykuł znajomym:
Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

| Zaloguj się
Pokaż więcej komentarzy (0)