REKLAMA
REKLAMA

Policja zaprasza na debatę „Bezpieczeństwo dzieci i młodzieży”

SANOK / PODKARPACIE. Sanocka Policja zaprasza mieszkańców powiatu na debatę społeczną „Bezpieczeństwo dzieci i młodzieży”. Debata odbędzie się w poniedziałek 12 grudnia 2016 r. o godz. 10.00 w Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej im. Jana Grodka w Sanoku, ul. Mickiewicza 21 w auli Centrum Sportowo-Dydaktycznego.

Bezpieczeństwo dzieci i młodzieży to tematyka bardzo ważna dla rodziców, priorytet w szkolnictwie oraz szczególnie istotny obszar działań i przedsięwzięć podejmowanych przez Policję. W związku z tym, Komenda Powiatowa Policji w Sanoku organizuje debatę społeczną poświęconą tematyce bezpieczeństwa i zagrożeń dla dzieci i młodzieży.

Wezmą w niej udział m. in.: przedstawiciele instytucji, których praca jest związaną z zapewnieniem bezpieczeństwa dzieci i młodzieży oraz zainteresowane osoby prywatne. Spotkanie pozwoli na wymianę informacji na linii społeczeństwo – Policja oraz poznanie potrzeb, wskazówek i oczekiwań mieszkańców powiatu sanockiego w kwestii bezpieczeństwa dzieci i młodzieży.

Wszystkich zainteresowanych serdecznie zapraszamy do udziału w debacie, która odbędzie się w dniu 12. grudnia br. w auli Centrum Sportowo- Dydaktycznego w Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej im. Jana Grodka w Sanoku.

policja.pl

KPP Sanok
foto: policja.pl

06-12-2016

Udostępnij ten artykuł znajomym:
Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

| Zaloguj się
Pokaż więcej komentarzy (0)