REKLAMA
STALNEY
REKLAMA

Pomóżmy spełnić marzenia. Walczą o place zabaw!

GMINA SANOK / PODKARPACIE.  Dwie lokalizacje z gminy Sanok biorą udział w konkursie „Podwórko Nivea”. Są to miejscowości Niebieszczany oraz Załuż. Głosy internautów zdecydują, gdzie powstanie 40 nowych placów zabaw. Zgłoszone lokalizacje widnieją już na oficjalnej stronie konkursu.

Sponsor konkursu firma Nivea zapowiada, że „będą to rodzinne miejsca zabaw, w których rodzice i dzieci mogą wspólnie spędzić czas w aktywny sposób”. Aby zagłosować, wystarczy posiadać aktywny adres e-mail. Każdego dnia mieszkaniec może oddać jeden głos. Konkurencja jest spora – do tej pory zarejestrowano ponad tysiąc lokalizacji. Zwycięzcy do końca października będą mieli nowe place zabaw.

– Chcielibyśmy zaprosić do udziału w tegorocznej edycji konkursu. To dzięki Państwa zaangażowaniu będziemy mogli stworzyć kolejne miejsca zabaw dla całej rodziny i prawdziwy świat dziecięcej wyobraźni, również w Państwa okolicy – piszą na swojej stronie organizatorzy konkursu „Podwórko NIVEA”.

Głosować należy na stronie www.nivea.pl/podworko2016 . Głosowanie rozpoczyna się 5 maja i potrwa do 30 czerwca. Głosować można codziennie. Pomóżmy spełnić marzenia.  Zasady konkursu są proste – wystarczy wytrwałość i konsekwencja w głosowaniu, a cel jest szczytny – uśmiech naszych dzieci.

Logo-Konkursu-â  Podwórko-NIVEAâ

materiały nadesłane

05-05-2016

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)