REKLAMA
REKLAMA

Poseł Uruski i burmistrz Pióro z wizytą w Ministerstwie Sportu i Turystyki

Delegacja Miasta Sanoka reprezentowana przez Posła Piotra Uruskiego, Burmistrza Tadeusza Pióro oraz dyrektora MOSiR Tomasza Matuszewskiego gościła z wizytą roboczą w Ministerstwie Sportu i Turystyki w Warszawie.

Odbyło się spotkanie z Ministrem Sportu Witoldem Bańka, podczas którego Burmistrz Miasta Sanoka Tadeusz Pióro, przedstawił problemy finansowe na jakie napotyka miasto przy inwestycjach związanych z budową lub modernizacją infrastruktury sportowej. Spotkanie miało również na celu omówienie bieżącej sytuacji przy pracach związanych z budową basenów oraz remontem pozostałych obiektów sportowych.

Następnie przedstawiciele Miasta udali się na zaplanowane robocze spotkanie z Sekretarzem Stanu Jarosławem Stawiarski. Podczas spotkania dyrektor MOSiR w Sanoku Tomasz Matuszewski zaprezentował prezentację dotyczącą całej infrastruktury sportowej MOSiR w Sanoku, w której również zawarte zostały planowane działania modernizacji poszczególnych obiektów oraz budowy nowych min. basenów, zaplecza szatniowego na kortach tenisowych, remont stadionu ,,Wierchy” itp.. Omówione zostały również sprawy związane z przygotowanymi wnioskami, jakie obecnie miasto i MOSiR kompletuje i chce zrealizować podczas planowanych inwestycji w ten ośrodek.

Podczas spotkania, zarówno przedstawiciele Miasta jak i Sekretarz Stanu Ministerstwa Sportu i Turystyki Jarosław Stawiarski wyrazili pozytywne opinie na temat już poczynionych prac i kolejnych planowanych. Mamy nadzieję, że przygotowywana dokumentacja konkursowa, oraz prace realizowane przy niej, niewątpliwie przyczynią się do pełniejszego przygotowania wniosków na kolejne dofinansowania, wpływające na polepszenie infrastruktury sportowej naszego Miasta.

Duża cześć środków związanych z pozyskaniem finansowania na modernizację oraz rozbudowę infrastruktury sportowej, realizowana jest przez MSiT, dlatego też spotkanie przedstawicieli Miasta w MSiT w Warszawie wpłynie pozytywnie na planowane działania realizowane w naszym mieście.

Foto: UM Sanoka

Foto: UM Sanoka

Źródło: UM Sanoka

27-01-2016

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij


Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)