REKLAMA
REKLAMA

Potrącenie pieszej na ul. Lipińskiego

SANOK / PODKARPACIE. Piesza, która wbiegła na jezdnię została potrącona przez samochód. Dziewczyna miała na głowie kaptur i nie upewniła się, czy bezpiecznie można przejść na drugą stronę ulicy. Z urazem biodra przewieziono ją do szpitala.

Zdarzenie miało miejsce wczoraj wieczorem po godz. 19, na ul. Lipińskiego w Sanoku. Z otrzymanych przez dyżurnego informacji wynikało, że na oznakowanym przejściu dla pieszych, doszło do potrącenia nastolatki przez samochód osobowy.

Będący na miejscu policjanci ustalili, że16-letnia mieszkanka powiatu sanockiego wbiegła na przejście dla pieszych. Dziewczyna miała na głowie założony kaptur i nie upewniła się, czy może bezpiecznie przejść na drugą stronę jezdni.16-latka weszła wprost pod koła jadącego suzuki. Ranna piesza została przewieziona do szpitala. Doznała urazu nogi. Uczestnicy zdarzenia byli trzeźwi.

Policja apeluje o ostrożną i rozważną jazdę, a także dostosowanie prędkości do warunków panujących na drodze. Piesi natomiast powinni pamiętać, że ograniczona widoczność oraz śliska nawierzchnia znacznie wydłużają drogę hamowania pojazdu.  Pamiętajmy o tym, że nic nie zastąpi zdrowego rozsądku i przezorności.

wypadek2

KPP Sanok

13-04-2016

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)