REKLAMA
REKLAMA

POWIAT LESKI: Czołówka ciężarówki z osobówką (ZDJĘCIA)

Policja wyjaśnia okoliczności wczorajszego wypadku w Zahoczewiu. Kierujący fiatem punto zjechał na lewy pas ruchu wprost pod pojazd ciężarowy marki DAF. Kierowca samochodu osobowego z obrażeniami został przetransportowany śmigłowcem do szpitala w Rzeszowie.

Wczoraj rano, w miejscowości Zahoczewie doszło do wypadku drogowego. Policjanci na miejscu ustalili, że kierowca fiata jechał w kierunku Baligrodu. Z nieustalonych przyczyn, 25-letni mieszkaniec powiatu leskiego, na łuku drogi zjechał ze swojego pasa ruchu wprost pod pojazd ciężarowy DAF.

51-letni kierowca ciężarówki jechał w kierunku Leska. Doszło do zderzenia czołowego pojazdów, po czym fiat siłą uderzenia zastał przesunięty na pobocze swojego pasa. Ciężarówka uderzyła w barierę energochłonną uszkadzając ją i wjechała do koryta rzeki Hoczewka.

Kierowca fiata z obrażeniami został przetransportowany śmigłowcem do szpitala w Rzeszowie, a 51-latek został przewieziony do szpitala w Lesku. Obaj mężczyźni byli trzeźwi.

Policja prowadzi czynności wyjaśniające okoliczności tego zdarzenia.

IMG_4352

W akcji brały udział trzy zastępy z JRG Lesko, jeden zastęp OSP Baligród, dwa zespoły Ratownictwa Medycznego, Lotnicze Pogotowie Ratunkowe oraz  funkcjonariusze Komendy Policji w Lesku.

źródło: KP PSP Lesko / KPP Lesko

14-05-2016

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)