REKLAMA
REKLAMA

POWIAT LESKI: Czołówka ciężarówki z osobówką (ZDJĘCIA)

Policja wyjaśnia okoliczności wczorajszego wypadku w Zahoczewiu. Kierujący fiatem punto zjechał na lewy pas ruchu wprost pod pojazd ciężarowy marki DAF. Kierowca samochodu osobowego z obrażeniami został przetransportowany śmigłowcem do szpitala w Rzeszowie.

Wczoraj rano, w miejscowości Zahoczewie doszło do wypadku drogowego. Policjanci na miejscu ustalili, że kierowca fiata jechał w kierunku Baligrodu. Z nieustalonych przyczyn, 25-letni mieszkaniec powiatu leskiego, na łuku drogi zjechał ze swojego pasa ruchu wprost pod pojazd ciężarowy DAF.

51-letni kierowca ciężarówki jechał w kierunku Leska. Doszło do zderzenia czołowego pojazdów, po czym fiat siłą uderzenia zastał przesunięty na pobocze swojego pasa. Ciężarówka uderzyła w barierę energochłonną uszkadzając ją i wjechała do koryta rzeki Hoczewka.

Kierowca fiata z obrażeniami został przetransportowany śmigłowcem do szpitala w Rzeszowie, a 51-latek został przewieziony do szpitala w Lesku. Obaj mężczyźni byli trzeźwi.

Policja prowadzi czynności wyjaśniające okoliczności tego zdarzenia.

IMG_4352

W akcji brały udział trzy zastępy z JRG Lesko, jeden zastęp OSP Baligród, dwa zespoły Ratownictwa Medycznego, Lotnicze Pogotowie Ratunkowe oraz  funkcjonariusze Komendy Policji w Lesku.

źródło: KP PSP Lesko / KPP Lesko

14-05-2016

Udostępnij ten artykuł znajomym:
Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

| Zaloguj się
Pokaż więcej komentarzy (0)