REKLAMA
REKLAMA

POWIAT LESKI: Złodzieje przewodów z zapory przyłapani na gorącym uczynku

SOLINA / PODKARPACIE. Policjanci wspólnie z pracownikami firmy ochroniarskiej zabezpieczającymi teren elektrowni zatrzymali trzech sprawców kradzieży miedzianych przewodów z terenu zapory w Solinie. Mężczyźni zostali osadzeni w policyjnych aresztach. Byli trzeźwi. Za swoje czyny odpowiedzą przed sądem.

W niedzielę, około godz. 18 w Solinie na terenie zapory wodnej doszło do kradzieży. Na miejscu policjanci ustalili, że przedmiotem kradzieży były miedziane przewody należące do PGE ZEW Solina Myczkowce w Solinie. Kradzież zarejestrowały kamery monitoringu. Pracownicy ochrony zauważyli dwóch mężczyzn poruszających się po ogrodzonym terenie chronionym i wynoszących jakieś przedmioty. Okazało się, że trzeci mężczyzna przebywał w samochodzie zaparkowanym na pobliskim parkingu.

Policjanci zatrzymali dwóch mężczyzn z powiatu krośnieńskiego i jednego z powiatu chorzowskiego. Wszyscy byli trzeźwi. Policja prowadzi czynności wyjaśniające okoliczności tego zdarzenia.

1994790966

Komenda Powiatowa Policji w Lesku składa serdeczne podziękowania pracownikom firmy ochroniarskiej Elbest Security Sp. z o.o. za zaangażowanie i pomoc policji w zatrzymaniu sprawców przestępstwa.

 

KPP Lesko

23-05-2016

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)