REKLAMA
REKLAMA

Przedszkolaki z wizytą w sanockiej komendzie (ZDJĘCIA)

SANOK / PODKARPACIE. Dzieci z Przedszkola Nr 1 w Sanoku odwiedziły sanocką komendę Policji. Przyglądały się z bliska pracy policjantów oraz oglądały elementy wyposażenia służbowego. Na zakończenie, każde dziecko mogło odbić ślad swojego palca i zabrać na pamiątkę.

W miniony czwartek Komendę Powiatową Policji w Sanoku odwiedziły dzieci z Przedszkola Nr 1. Wizyta rozpoczęła się oglądaniem radiowozów. Każdy przedszkolak mógł wejść do środka i przez chwilę poczuć się jak prawdziwy policjant. Nie mniejszym zainteresowaniem cieszyły się także efektowne, policyjne motocykle.

1247224608

Wizyta na komendzie była okazją do przyjrzenia się pracy policjantów. Bardzo interesująca okazała się prezentacja sprzętu technika kryminalistyki. Przede wszystkim sposób zabezpieczania odcisków palców. Każde dziecko mogło odcisnąć ślad swojego palca na specjalnie przygotowanej pamiątkowej kartce, którą następnie otrzymało w prezencie. Ostatnią atrakcją była demonstracja wyposażenia policjanta, a także elementów, których używa się podczas zabezpieczania imprez sportowych.

KPP Sanok

25-04-2016

Udostępnij ten artykuł znajomym:
Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

| Zaloguj się
Pokaż więcej komentarzy (0)