REKLAMA
REKLAMA

PSM Sanok: Bartek Kątski zwycięzcą Festiwalu!

SANOK / PODKARPACIE. W Solcu Zdroju zorganizowano VIII Ogólnopolski Konkurs Harmonia Zdrowia i Muzyki. Znakomicie zaprezentował się w nim Bartosz Kątski, dyplomant Państwowej Szkoły Muzycznej II st. w Sanoku w klasie akordeonu Andrzeja Smolika.

W mocnej konkurencji zdobył on I nagrodę w kat. II – do lat 19 wśród uczniów szkół II stopnia z całego kraju i zdobył najwyższe uznanie Jury pod przewodnictwem prof. dr hab. Jacka Semaniaka – Rektora Uniwersytetu Jana Kochanowskiego w Kielcach.

Sukces ten jest pięknym podsumowaniem ostatniego roku, tak szczęśliwego dla Bartka. Wcześniej zdobył I miejsce w Międzynarodowym Konkursie Internetowym w Belgradzie (Serbia), I miejsce w Konkursie Art-Duo Festiwal w Gyor (Węgry) oraz III nagrodę na XIX Międzynarodowych Spotkaniach Akordeonowych ”Sanok 2016”.

Bartka będzie można posłuchać na Koncercie Absolwentów PSM II st. 6 czerwca o godz. 16.30 w Sali Koncertowej Państwowej Szkoły Muzycznej I i II st. w Sanoku.

indeks

materiały PSM Sanok

30-05-2016

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)