REKLAMA
REKLAMA

REGION: Chciał sprzedać policjantom amunicję

Krośnieńscy policjanci zatrzymali 73-letniego mężczyznę, który chciał im sprzedać magazynek z amunicją. Zatrzymany krośnianin usłyszał zarzut nielegalnego posiadania amunicji.

We wtorkowe popołudnie nieumundurowani policjanci pełnili służbę na terenie Krosna. Około godz. 18.30 zostali skierowani na ulicę Ks. Popiełuszki, mieli interweniować wobec mężczyzny, który podobno zaczepiał przechodniów pod sklepem.

Policjanci podjęli obserwację i zauważyli mężczyznę w okolicy sklepu. Chcąc się upewnić, że wytypowana osoba rzeczywiście zaczepia przechodniów, funkcjonariusze sprowokowali go do rozmowy. W trakcie wymiany zdań, mężczyzna zaproponował policjantom sprzedaż magazynka wraz z nabojami.

Funkcjonariusze zatrzymali 73-letniego krośnianina i przewieźli go do komendy. Zatrzymany oświadczył, że nielegalną amunicję przechowuje w mieszkaniu i dobrowolnie wydał magazynek z nabojami. Funkcjonariusze zabezpieczyli amunicję i ustalili, że pochodzi z okresu II wojny światowej.

Mężczyzna tłumaczył, że naboje dostał od znajomego i nie wiedział, że posiadanie ich jest zabronione. Za to przestępstwo grozi kara pozbawienia wolności do 8 lat.

1881998028

KMP Krosno

26-02-2016

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)