REKLAMA
REKLAMA

Sanocka Olimpiada Na Padzie Nr 2 Fifa MŚ (ZDJĘCIA)

SANOK / PODKARPACIE . W ubiegłym tygodniu pod Honorowym Patronatem Burmistrza Tadeusza Pióro w Strefie Rozrywki MGF odbyły się 142 mecze podczas Sanockiej Olimpiady Na Padzie Nr 2 Fifa MŚ, podczas rywalizacji która odbyła się w przeciągu 5 dni wyliczyliśmy 23 godziny ciągłej gry 32 zawodników.

Podczas zmagań padło 621 bramek przynosząc wiele emocji najwięcej te strzelane w ostatnich minutach meczu. Wszyscy do ostatnich sekund walczyli jak równy z równym niekiedy o wyniku meczu zdecydowało po prostu więcej szczęścia. Wśród zawodników była tylko jedna uczestniczka Wiktoria, która dzielnie i do końca walczyła w eliminacjach. Dziękujemy za udział i życzymy samych sukcesów na prawdziwym boisku. Tego samego dnia zakwalifikował się do finału najmłodszy gracz Dominik, zrezygnował On jednak na rzecz ważnego turnieju swojej drużyny. Dzięki jego pomocy drużyna sięgnęła po pierwsze miejsce, Gratulujemy i dalszych sukcesów życzymy. Przez eliminacje bez trudu przeszedł zawodnik sanockiego klubu piłkarskiego Mateusz, lecz po pierwszym dwu meczu podczas sobotniego finały wygranego 2:1 i 3:0 zrezygnował z dalszego uczestnictwa w turnieju, gdyż zbliżała się godzina wyjazdy na mecz sparingowy, który sanocka drużyna wygrała 4:1 GRATULUJEMY i powodzenia życzymy. W Sobotę zmierzyło się 16 graczy by w systemie „drabinki”, gracz ze słabszym bilansem dwumeczu niestety opuszczał turniej. Tak doszliśmy do finału gdzie tylko jedno bramkową przewagą wygrał Dominik. Gratulujemy najlepszym i dziękujemy za udział i kawał dobrej zabawy.
Każdy uczestnik otrzymał pamiątkowy dyplom, najmłodszy zawodnik i jedyna uczestniczka otrzymali upominki oraz medale Olimpiady tak jak sobotni finaliści. Gracze z podium prócz pamiątkowych medali i dyplomów, puchary oraz nagrody do wyboru. Dodatkowo pizzeria CAMARO z Sanoka ufundowała specjalne kupony dla zwycięzców.
Dziękujemy wszystkim uczestnikom i zapraszamy na kolejne etapy Olimpiady oraz na planowane RODZINNE „KAPSLOWE SZALEŃSTWO” końcem sierpnia.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

 

Olimpiada ma na celu zapewnić chwilę zabawy dla wszystkich nie zależnie od wieku, nie jest tylko sposobem na spędzenie wolnego czasu i zatracaniu się wirtualnym świecie ale właśnie chcemy pokazać, że można wszystko rozgraniczyć a podczas rywalizacji możemy się dobrze bawić. Posiadanie sztuki rywalizacji po pierwsze – z sobą , po drugie z przeciwnikiem jest bardzo ważne. Nie zapominajmy, że wygrane to cześć wychowania a wychowując, zawsze się zwycięża. Przy tej okazji możemy poznawać nowe znajomości może i przyjaźnie. Tym samy pokazuje, że nie koniecznie by grać na konsoli trzeba się zamykać w domowym zaciszu.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

 

 

materiały nadesłane

09-08-2016

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij


Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)