REKLAMA
REKLAMA

SZPITAL SANOK: Sanocka porodówka znów zamknięta

SANOK / PODKARPACIE. Na stronie internetowej sanockiego szpitala ukazał się dziś komunikat o ponownym zawieszeniu działalności oddziałów: ginekologiczno-położniczego oraz noworodkowego.

cytujemy komunikat:

Uprzejmie informujemy o zawieszeniu działalności Oddziału Ginekologiczno-Położniczego i Oddziału Noworodkowego w Sanoku od 23.05 do 22.06.2016 r. W okresie tym prosimy pacjentki o korzystanie z sąsiednich szpitali. Przepraszamy za niedogodności.

O stanowisko w tej sprawie zapytaliśmy starostę sanockiego Romana Koniecznego.

Dwóch lekarzy, którzy pracują na oddziale ginekologiczno-położniczym sanockiego szpitala od lat, złożyło wypowiedzenie – informuje. – Jednak o szczegóły w tej sprawie należy pytać dyrektora szpitala – dodaje.

Nie jesteśmy w stanie obsadzić całodobowych dyżurów lekarskich, stąd decyzja o zamknięciu oddziału na najbliższy miesiąc – wyjaśnia Adamem Siembabem, dyrektorem sanockiego szpitala. – Dwóch lekarzy po prostu złożyło wypowiedzenia – dodaje.

Jestem zdziwiony, że na takim pięknym oddziale lekarze nie chcą pracować. Wolałbym, żeby było inaczej, jednak sądzę że, ta sytuacja to pewne zaszłości, na które nie mam zupełnie wpływu – komentuje Michał Nawrocki, nowy ordynator sanockiej porodówki.

Do sprawy wrócimy.

ZOBACZ RÓWNIEŻ:

SZPITAL SANOK: Czy lekarze nadal odchodzą z sanockiej porodówki?

SZPITAL SANOK: Sanocka porodówka ma nowego szefa

SZPITAL SANOK: Sanocka porodówka do zamknięcia na miesiąc! Lekarze kategorycznie odmówili pełnienia dyżurów

baby-1081047_1920

28-05-2016

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)