REKLAMA
REKLAMA

SZPITAL SANOK: Sanocka porodówka znów zamknięta

SANOK / PODKARPACIE. Na stronie internetowej sanockiego szpitala ukazał się dziś komunikat o ponownym zawieszeniu działalności oddziałów: ginekologiczno-położniczego oraz noworodkowego.

cytujemy komunikat:

Uprzejmie informujemy o zawieszeniu działalności Oddziału Ginekologiczno-Położniczego i Oddziału Noworodkowego w Sanoku od 23.05 do 22.06.2016 r. W okresie tym prosimy pacjentki o korzystanie z sąsiednich szpitali. Przepraszamy za niedogodności.

O stanowisko w tej sprawie zapytaliśmy starostę sanockiego Romana Koniecznego.

Dwóch lekarzy, którzy pracują na oddziale ginekologiczno-położniczym sanockiego szpitala od lat, złożyło wypowiedzenie – informuje. – Jednak o szczegóły w tej sprawie należy pytać dyrektora szpitala – dodaje.

Nie jesteśmy w stanie obsadzić całodobowych dyżurów lekarskich, stąd decyzja o zamknięciu oddziału na najbliższy miesiąc – wyjaśnia Adamem Siembabem, dyrektorem sanockiego szpitala. – Dwóch lekarzy po prostu złożyło wypowiedzenia – dodaje.

Jestem zdziwiony, że na takim pięknym oddziale lekarze nie chcą pracować. Wolałbym, żeby było inaczej, jednak sądzę że, ta sytuacja to pewne zaszłości, na które nie mam zupełnie wpływu – komentuje Michał Nawrocki, nowy ordynator sanockiej porodówki.

Do sprawy wrócimy.

ZOBACZ RÓWNIEŻ:

SZPITAL SANOK: Czy lekarze nadal odchodzą z sanockiej porodówki?

SZPITAL SANOK: Sanocka porodówka ma nowego szefa

SZPITAL SANOK: Sanocka porodówka do zamknięcia na miesiąc! Lekarze kategorycznie odmówili pełnienia dyżurów

baby-1081047_1920

28-05-2016

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij


Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)