REKLAMA
REKLAMA

Sanoczanie tradycyjnie powitali Nowy Rok na rynku (ZDJĘCIA)

Sanocki SYLWESTER 2015 r. jak co roku zgromadził liczne rzesze mieszkańców, którzy przybyli, aby wspólnie powitać Nowy Rok. Nie straszny był im kilkunastostopniowy mróz i tradycji stało się zadość.

Impreza zaczęła się o godz. 22.00 muzyką elektroniczną zaś o 22. 45 rozpoczął się występ zespołu „Chrząszcze”, wykonującego popularne szlagiery z lat sześćdziesiątych, głównie Beatelsów i Czerwonych Gitar.

Muzycy pomimo bardzo niskiej temperatury rozgrzali publiczność, która bawiła się doskonale. Tuż przed północą serdeczne życzenia noworoczne złożył sanoczanom Burmistrz Miasta Tadeusz Pióro.

Odliczał on również wraz z zespołem ostatnie sekundy starego roku. O północy w niebo poleciały barwne warkocze fajerwerków, wystrzeliły korki od szampana rozległy się radosne okrzyki i spontaniczne życzenia: „Szczęśliwego Nowego Roku!”

Do tych życzeń przyłączają się pracownicy Urzędu Miasta Sanoka wierząc, że 2016 rok będzie dla nas wszystkich szczęśliwy.

Źródło: UM Sanoka

04-01-2016

Udostępnij ten artykuł znajomym:
Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

| Zaloguj się
Pokaż więcej komentarzy (0)