REKLAMA
REKLAMA

Sanoczanin wśród najlepszych artystów niezależnych w Niemczech. Zobacz prace Sebastiana Prusiekiego (ZDJĘCIA)

SANOK / PODKARPACIE. W ubiegły weekend w Oberding, w okolicy lotniska Monachium, zorganizowano dziewiątą wystawę artystyczną. Podczas imprezy można było obejrzeć obrazy sanoczanina Sebastiana Prusieckiego. Tematem jego prac byli polscy muzycy jazzowi. 

12

Sebastian Prusiecki – od 2012 roku mieszka w Niemczech (Bawaria). Z wykształcenia jest germanistą, absolwentem UJ w Krakowie. Należy do miejscowej grupy artystycznej jako artysta niezależny, prowadzonej przez prof. Berlińskiej Akademii Sztuk Pięknych Hannesa Döllela.

4fgb– Wystawa artystyczna organizowana jest cyklicznie co 2 lata w Oberding. W tym roku przypadł mi zaszczyt uczestnictwa w w/w wystawie artystów niezależnych. Tematem moich obrazów byli polscy muzycy jazzowi, w tym pianista pochodzący z Sanoka: Dominik Wania (malarstwo akrylowe). Wśród artystów niezależnych jestem jedynym Polakiem, co więcej mieszkańcem Sanoka, czym czuje się bardzo zaszczycony – mówi artysta.

 

materiały nadesłane

08-11-2016

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)