REKLAMA
REKLAMA

Sanoczanin wśród najlepszych artystów niezależnych w Niemczech. Zobacz prace Sebastiana Prusiekiego (ZDJĘCIA)

SANOK / PODKARPACIE. W ubiegły weekend w Oberding, w okolicy lotniska Monachium, zorganizowano dziewiątą wystawę artystyczną. Podczas imprezy można było obejrzeć obrazy sanoczanina Sebastiana Prusieckiego. Tematem jego prac byli polscy muzycy jazzowi. 

12

Sebastian Prusiecki – od 2012 roku mieszka w Niemczech (Bawaria). Z wykształcenia jest germanistą, absolwentem UJ w Krakowie. Należy do miejscowej grupy artystycznej jako artysta niezależny, prowadzonej przez prof. Berlińskiej Akademii Sztuk Pięknych Hannesa Döllela.

4fgb– Wystawa artystyczna organizowana jest cyklicznie co 2 lata w Oberding. W tym roku przypadł mi zaszczyt uczestnictwa w w/w wystawie artystów niezależnych. Tematem moich obrazów byli polscy muzycy jazzowi, w tym pianista pochodzący z Sanoka: Dominik Wania (malarstwo akrylowe). Wśród artystów niezależnych jestem jedynym Polakiem, co więcej mieszkańcem Sanoka, czym czuje się bardzo zaszczycony – mówi artysta.

 

materiały nadesłane

08-11-2016

Udostępnij ten artykuł znajomym:
Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

| Zaloguj się
Pokaż więcej komentarzy (0)