REKLAMA
REKLAMA

Sanok będzie promowany u sportowego giganta

SANOK / PODKARPACIE. Wkrótce miasto Sanok będzie promowane na stronie internetowej giganta jeśli chodzi o sportowe wyniki na żywo. Wszystko za sprawą ekstraligowej drużyny unihokeistów, których wyniki będzie można śledzić na www.FlashScore.com.

Osobom interesującym się sportem nie trzeba przedstawiać serwisu internetowego z wynikami na żywo www.FlashScore.com. Jak czytamy pod tym adresem, jest to jeden z największych portali tej branży na świecie, lider w Czechach, we Włoszech, na Słowacji i w Polsce. Witryna prezentuje najświeższe rezultaty z 1000 najważniejszych lig piłkarskich globu, ale nie tylko. Dostępne są również wyniki spotkań między innymi: siatkówki, koszykówki, piłki ręcznej czy hokeja. Systematycznie pojawiają się tam kolejne dyscypliny. Serwis notuje miesięcznie ponad 40 mln odsłon (kwiecień 2016) i dociera do 2 mln unikalnych użytkowników.

Już wkrótce, wraz ze startem nowego sezonu unihokeistów, pojawią się tam szczegóły każdego ze spotkań Ekstraligi Polskiego Związku Unihokeja, w tym poczynania drużyny Wilki Sanok. To po hokeistach drugi sanocki klub, który zaprezentuje się na łamach poczytnego portalu.

Profil polskiego odpowiednika FlashScore na Facebooku ma blisko 250 tys. polubień. Dla porównania, popularny serwis Interia.pl ma ich ponad 50 tys. Jako ciekawostkę można zaznaczyć, że jednodniowa reklama billboardowa w Interii (gwarantowany zasięg 1,6 mln unikalnych użytkowników / dzień powszedni) to koszt ponad 130 tys. zł brutto.

źródło: Red., www.FlashScore.pl, www.interia.pl

ZOBACZ RÓWNIEŻ:

Wilki będą reprezentować Sanok i Podkarpacie w ekstralidze unihokeja

S2

22-08-2016

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij


Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)