REKLAMA
REKLAMA

SANOK: Drugie miejsce za promocję miasta

SANOK / PODKARPACIE. Drugie miejsce zajęło Miasto Sanok w konkursie Cyfrowy Samorząd 2016. Nagrody otrzymały te samorządy, które w ciągu mijającego roku wyróżniły się skuteczną promocją prowadzoną w internecie. Pierwsze miejsce zajęła Gmina Wielopole Skrzyńskie, a trzecie Powiat Ropczycko-Sędziszowski.

Nagrody zostały wręczone podczas VI Kongresu Innowacyjnego Marketingu w Samorządach, który odbył się w Rzeszowie. Blisko 150 osób z całej Polski, w tym samorządowców, przedstawicieli organizacji społecznych, marketingowych, instytutów badania opinii społecznej rozmawiało o dobrych praktykach w kreowaniu wizerunku jednostek samorządu terytorialnego.

11

Ideą kongresu jest poszerzenie wiedzy w zakresie tworzenia nowoczesnych strategii marketingowych i zmian, jakie zachodzą w komunikacji jednostek samorządu terytorialnego z otoczeniem. Kongres to także doskonała okazja do nawiązania kontaktów biznesowych oraz wymiany poglądów.

Organizatorem Kongresu była firma Exacto, a Partnerami strategicznymi: Urząd Marszałkowski Województwa Podkarpackiego, Urząd Miasta Rzeszowa i Stowarzyszenie Informatyka Podkarpacka. Patronat nad wydarzeniem objęli Dawid Lasek, Podsekretarz Stanu w Ministerstwie Sportu i Turystyki, oraz Prezes Polskiej Organizacji Turystycznej.

UM Sanok

21-11-2016

Udostępnij ten artykuł znajomym:
Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

| Zaloguj się
Pokaż więcej komentarzy (0)