REKLAMA
REKLAMA

SANOK: Finał IX Lata Podwórkowego. Wspaniała zabawa najmłodszych sanoczan na Rynku (ZDJĘCIA)

SANOK / PODKARPACIE. Słońce, szerokie uśmiechy i radość najmłodszych sanoczan towarzyszyła uroczystemu zwieńczeniu IX Sanockiego Lata Podwórkowego, które odbyło się na Rynku. Główną atrakcją był koncert zespołu „Dzieci z Brodą”. Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji.

Tegoroczny IX Finał Lata Podwórkowego odbył się na sanockim rynku i główną jego atrakcją był koncert zespołu Dzieci z Brodą. Mali artyści znani z takich utworów jak „Pełna chata”, „Granie i śpiewanie”, „ Życie czeka”, „Amigo mi amigo”, „Nowy dzień”, „ Moja bajka” i innych zapewnili młodym sanoczanom wspaniałe popołudnie. Dzieci miały okazję do wspólnego śpiewania z artystami ulubionych utworów.

Joszko Broda – artysta muzyk i ojciec. Autor hymnu dużych rodzin. Na internetowej stronie artysty, znajdziemy informację, że to właśnie w Sanoku rozpoczęła się jego kariera muzyczna.

Tegoroczne Sanockie Lato Podwórkowe w 9. edycji wakacyjnych działań w Sanoku trwało 9 tygodni. Funkcjonowało zorganizowanych 8 podwórek na których pracowało 16 wychowawców łącznie odbyło się 864 godziny świetnych bezpiecznych i twórczych zajęć dla dzieci.

źródło: Red., UM w Sanoku, materiały nadesłane

foto: materiały nadesłane

27-08-2016

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij


Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)