REKLAMA
REKLAMA

SANOK: Finał IX Lata Podwórkowego. Wspaniała zabawa najmłodszych sanoczan na Rynku (ZDJĘCIA)

SANOK / PODKARPACIE. Słońce, szerokie uśmiechy i radość najmłodszych sanoczan towarzyszyła uroczystemu zwieńczeniu IX Sanockiego Lata Podwórkowego, które odbyło się na Rynku. Główną atrakcją był koncert zespołu „Dzieci z Brodą”. Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji.

Tegoroczny IX Finał Lata Podwórkowego odbył się na sanockim rynku i główną jego atrakcją był koncert zespołu Dzieci z Brodą. Mali artyści znani z takich utworów jak „Pełna chata”, „Granie i śpiewanie”, „ Życie czeka”, „Amigo mi amigo”, „Nowy dzień”, „ Moja bajka” i innych zapewnili młodym sanoczanom wspaniałe popołudnie. Dzieci miały okazję do wspólnego śpiewania z artystami ulubionych utworów.

Joszko Broda – artysta muzyk i ojciec. Autor hymnu dużych rodzin. Na internetowej stronie artysty, znajdziemy informację, że to właśnie w Sanoku rozpoczęła się jego kariera muzyczna.

Tegoroczne Sanockie Lato Podwórkowe w 9. edycji wakacyjnych działań w Sanoku trwało 9 tygodni. Funkcjonowało zorganizowanych 8 podwórek na których pracowało 16 wychowawców łącznie odbyło się 864 godziny świetnych bezpiecznych i twórczych zajęć dla dzieci.

źródło: Red., UM w Sanoku, materiały nadesłane

foto: materiały nadesłane

27-08-2016

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)