REKLAMA
REKLAMA

Sanok odrabia zaległości w infrastrukturze drogowej (ZDJĘCIA)

SANOK / PODKARPACIE. W ostatnim czasie miasto wyremontowało kilkanaście ulic w Sanoku. Dotychczas na ten cel z kasy miejskiej wydano ok 3 mln zł. Prace trwają. Planowane są kolejne inwestycje drogowe w poszczególnych dzielnicach.

Od 12 lat mieszkańcy ul. Kołłątaja i Leśnej na Posadzie zabiegali o remont swoich ulic. Wąska ulica jest wyjątkowo często użytkowana.Dodatkowo przy Kołłątaja parkują pracownicy i pacjenci przychodni przy ul. Lipińskiego. Względnie duży ruch panuje także na ul. Leśnej, która stanowi swego rodzaju łącznik z pozostałą częścią osiedla. Tą uliczką można przejechać nie wyjeżdżając na ruchliwą i jednokierunkową ulicę Lipińskiego. Niestety przez wiele lat ul. Leśna była tymczasowo zbudowana z płyt betonowych co było wyjątkowo uciążliwe dla mieszkańców.

DSC_0032-1024x681

 

Na obu ulicach wykonano nową nawierzchnię, a na Kołłątaja także chodnik oraz kanał burzowy. Przebudowa ul. Kołłątaja została wykonana na odcinku od ul. Leśnej do mostu nad potokiem Płowieckim. Pozostała część będzie kontynuowana w bliskiej przyszłości.

Spełnienie marzenia mieszkańców i wykonanie koniecznego remontu, tak by doprowadzić stan drogi do dzisiejszych standardów kosztowało miasto ok. 350 tys. złotych. Ponieważ urzędników obowiązują procedury, a do tego istnieje konieczność przygotowywania wiele dokumentacji, prace będą trwały jeszcze przez wiele miesięcy. Cieszy jednak fakt, że Miasto odrabia zaległości z ostatnich kilkunastu lat.

DSC_0029-1024x681

DSC_0033-1024x681

UM Sanok

21-09-2016

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij


Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)