REKLAMA
REKLAMA

Sanok odrabia zaległości w infrastrukturze drogowej (ZDJĘCIA)

SANOK / PODKARPACIE. W ostatnim czasie miasto wyremontowało kilkanaście ulic w Sanoku. Dotychczas na ten cel z kasy miejskiej wydano ok 3 mln zł. Prace trwają. Planowane są kolejne inwestycje drogowe w poszczególnych dzielnicach.

Od 12 lat mieszkańcy ul. Kołłątaja i Leśnej na Posadzie zabiegali o remont swoich ulic. Wąska ulica jest wyjątkowo często użytkowana.Dodatkowo przy Kołłątaja parkują pracownicy i pacjenci przychodni przy ul. Lipińskiego. Względnie duży ruch panuje także na ul. Leśnej, która stanowi swego rodzaju łącznik z pozostałą częścią osiedla. Tą uliczką można przejechać nie wyjeżdżając na ruchliwą i jednokierunkową ulicę Lipińskiego. Niestety przez wiele lat ul. Leśna była tymczasowo zbudowana z płyt betonowych co było wyjątkowo uciążliwe dla mieszkańców.

DSC_0032-1024x681

 

Na obu ulicach wykonano nową nawierzchnię, a na Kołłątaja także chodnik oraz kanał burzowy. Przebudowa ul. Kołłątaja została wykonana na odcinku od ul. Leśnej do mostu nad potokiem Płowieckim. Pozostała część będzie kontynuowana w bliskiej przyszłości.

Spełnienie marzenia mieszkańców i wykonanie koniecznego remontu, tak by doprowadzić stan drogi do dzisiejszych standardów kosztowało miasto ok. 350 tys. złotych. Ponieważ urzędników obowiązują procedury, a do tego istnieje konieczność przygotowywania wiele dokumentacji, prace będą trwały jeszcze przez wiele miesięcy. Cieszy jednak fakt, że Miasto odrabia zaległości z ostatnich kilkunastu lat.

DSC_0029-1024x681

DSC_0033-1024x681

UM Sanok

21-09-2016

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)