REKLAMA
REKLAMA

SANOK: Przedszkolaki w rytmie tańca

SANOK / PODKARPACIE. W Centrum Sportowo-Dydaktycznym Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej im. Jana Grodka w Sanoku zorganizowano wyjątkowe wydarzenie. Ponownie po wielu latach w Sanoku został zorganizowany Przegląd Dziecięcych Zespołów Tanecznych Ziemi Sanockiej.

Pomysł zrodził się w Samorządowym Publicznym Przedszkolu Nr 3. Dyrektor Małgorzata Pietrzycka wraz z nauczycielkami Marzeną Buczek, Katarzyną Łuczką oraz Kariną Markowską opracowały formę i regulamin imprezy. Do współpracy przyłączyła się Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa, zaś patronat objął Poseł na Sejm RP Piotr Uruski oraz Burmistrz miasta Sanoka Tadeusz Pióro.

Uroczyste rozpoczęcie imprezy uświetniła grupa średnia FTT Flamenco. W przeglądzie uczestniczyło 11 zespołów z różnych sanockich placówek przedszkolnych. Łącznie na scenie zaprezentowało się około 180 dzieci.

indeks8

Tańce nowoczesne były przygotowane na bardzo wysokim poziomie. Zarówno stroje jak i prezentowany przez małych artystów kunszt taneczny zrobiły na wszystkich ogromne wrażenie, oklaskom i owacjom nie było końca.

Jury w składzie: Elżbieta Cipora – rektor PWSZ, Bogdan Florek – Skarbnik Urzędu Miasta Sanoka oraz dyrektorzy sanockich przedszkoli : Mariola Milewska, Elżbieta Barańska i Małgorzata Pietrzycka, miało nie lada problem z wyłonieniem zwycięzcy i przyznaniem miejsc.

W efekcie wszystkie zespoły otrzymały specjalne wyróżnienia, nagrody rzeczowe, słodkie upominki, dyplomy i okolicznościowe puchary.

materiały nadesłane

31-05-2016

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)