REKLAMA
REKLAMA

SANOK: Słupki chroniące pieszych w centrum Sanoka ścięte równo z ziemią. Monitoring pomoże policji (ZDJĘCIA)

SANOK / PODKARPACIE. W ubiegłym tygodniu, w centrum Sanoka nieznany sprawca ściął równo z ziemią słupki chodnikowe chroniące pieszych. Wszystko wydarzyło się w zasięgu kamer zainstalowanych tuż obok miejsca zdarzenia. Wszystko wskazuje na to, że właśnie dzięki monitoringowi policji uda się ustalić sprawcę. Na zapisie widać pojazd, który dokonuje zniszczeń.

Z informacji uzyskanych na policji i w straży miejskiej wynika, że do zdarzenia doszło w środę przed południem. Trzy zniszczone słupki chodnikowe zauważył partol SM. Niestety, w tamtej chwili nie udało się ustalić świadków. Nad arkadami, na rogu budynku umieszczone są jednak trzy kamery, które w tym przypadku okazały się niezwykle przydatne. Monitoring przeglądnięto, a o fakcie poinformowano Powiatowy Zarząd Dróg. Zapis video został zabezpieczony i posłuży policji do ustalenia sprawcy.

Nieoficjalnie wiadomo, że niebezpieczny manewr wykonał kierowca samochodu ciężarowego. Na całe szczęście w pobliżu nie było przechodniów.

Monitoring pozwolił ustalić numery rejestracyjne samochodu. Policja prowadzi dalsze czynności w sprawie.

W Powiatowym Zarządzie Dróg w Sanoku dowiadujemy się, że słupki zostaną naprawione jutro. Nowe elementy będą kosztować około 700 zł.

19-04-2016

Udostępnij ten artykuł znajomym:
Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

| Zaloguj się
Pokaż więcej komentarzy (0)