REKLAMA
REKLAMA

SANOK: Spowodował kolizję na ul. Krakowskiej i uciekł. Miał prawie 3 promile alkoholu

SANOK / PODKARPACIE. Policjanci zatrzymali 38-letniego mieszkańca powiatu sanockiego, który spowodował kolizję i uciekł z miejsca zdarzenia. Funkcjonariusze w miejscowości Strachocina zatrzymali kierowcę skody. Badanie wykazało, że mężczyzna miał w organizmie prawie 3 promile alkoholu.

Wczoraj około godz. 16, na ul. Krakowskiej w Sanoku doszło do kolizji drogowej. Wezwani na miejsce policjanci ustalili, że sprawca zdarzenia odjechał z miejsca w kierunku Krosna. Z relacji świadków wynikało, że kierujący może znajdować się pod wpływem alkoholu.

Funkcjonariusze patrolując miejscowość Strachocina zauważyli samochód marki Skoda. Uzyskane przez nich informacje wskazywały, że mógł on brać udział w tym zdarzeniu. Jednak pomimo wyraźnych, nakazujących zatrzymanie, sygnałów kierujący skody przyspieszył i zaczął uciekać. W pewnym momencie skoda skręciła w boczną uliczkę i policjanci zatrzymali kierującego.

Mężczyzną, który kierował skodą to 38-letni mieszkaniec powiatu sanockiego. Po zbadaniu stanu trzeźwości, urządzenie wykazało, że ma w organizmie niemal 3 promile alkoholu.

Kierujący został zatrzymany w policyjnym areszcie. Po wytrzeźwieniu zostanie przesłuchany.

źródło: KPP Sanok

zdjęcie ilustracyjne / archiwum Esanok.pl

11-08-2016

Udostępnij ten artykuł znajomym:
Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

| Zaloguj się
Pokaż więcej komentarzy (0)