Praca Auto Serwis

SIATKÓWKA: Sanoczanie przegrywają z KPSem Siedlce. Niewykorzystana szansa w pierwszym secie (RETRANSMISJA)

SIEDLCE. Siatkarze TSV Mansard TransGaz-Travel przegrali wyjazdowe spotkanie I ligi z KPSem Siedlce 0:3. Sanoczanie mogą żałować szczególnie pierwszego seta, w którym prowadzili kilkoma punktami, ale to gospodarze, dzięki skutecznej końcówce wyszarpali zwycięstwo. Genialny mecz rozegrał atakując KPSu Jakub Bucki, autor 23 punktów.

KPS Siedlce – TSV Mansard TransGaz-Travel Sanok 3:0 (23, 18,19)

KPS: Zrajkowski, Bucki, Polański, M’Baye, Łukasik, Błasiak, Januszewski (libero) oraz Gibek, Szaniewski, Zemlik. Trener: Chwastyniak.

TSV: Jurkojć, Wierzbicki, Łaba, Frankowski, Kusior, Gnatek, Dembiec (libero) oraz Przystaś, Gąsior, Rusin, Oroń. Trener: Frączek.

Niebawem relacja video z najciekawszymi akcjami meczu oraz pomeczowymi wypowiedziami trenerów i zawodników.

Przypomnijmy, że do 23:00 trwa promocja dla kibiców siatkówki przygotowana przez restaurację NoBo Cafe.

Partnerem transmisji będzie NoBo Cafe.

13138729_1108595935849021_1866790589785023231_n

Tarty w NoBo Cafe – kliknij, aby powiększyć menu. Źródło: NoBo Cafe

Restauracja przygotowała niespodziankę dla wszystkich kibiców TSV! W sobotę w godzinach od 15:00 do 23:00, na każdego fana sportowych wrażeń będzie czekał atrakcyjny rabat na tarty oraz hamburgery. Każdy kto zadzwoni do NoBo Cafe i poda hasło: „NOBO CAFE GRA Z TSV SANOK” otrzyma 12% zniżki na wybraną przez siebie tartę lub hamburgera. Zapraszamy do kibicowania sanoczanom przy pysznym posiłku prosto z NoBo Cafe.

Telefon do NoBo Cafe: 13 46 42 400. Ul. Jana III Sobieskiego, 38-500 Sanok.