SIATKÓWKA: Siedlce biorą rewanż za puchar. Prezentu pod choinkę nie było (ZDJĘCIA, RETRANSMISJA)

SANOK / PODKARPACIE. Drużyna TSV Sanok przed meczem z KPS-em Siedlce nie była stawiana w roli faworyta. Co nie zmienia faktu, że sympatycy drużyny z grodu Grzegorza liczyli na prezent pod choinkę w postaci ligowej wygranej. W dniu dzisiejszym faworyt nie zawiódł i wywiózł z Sanoka komplet punktów.

Wydaje się, że drużyna TSV Mansard TransGaz-Travel Sanok szansę na korzystny rezultat w meczu, wypuściła z rąk w pierwszym secie, w którym to podopieczni Krzysztofa Frączka prowadzili już 23:19, by ostatecznie ulec KPS-owi 23:25. Goście wygrali kolejną partię i prowadzili w meczu 2:0.

Sanoczanie zdołali wygrać trzecią partię, ale już czwarty set pomyślnie rozpoczęty przez graczy KPS-u pozwolił gościom wywieźć komplet punktów z Sanoka.

Przed siatkarzami TSV Sanok dwa tygodnie przerwy. Najbliższe spotkanie zaplanowane na 4 stycznia, to mecz VII rundy rozgrywek Pucharu Polski. Z kim zmierzą się sanoczanie? Tego dowiemy się już 23 grudnia, na ten dzień zaplanowano losowanie par 1/8 rozgrywek.

Na ligowe parkiety sanoczanie wrócą 14 stycznia. W ramach 15. kolejki rozegrane zostanie spotkanie wyjazdowe ze Stalą AZS Nysa.

Niebawem materiał filmowy.

TSV Mansard TransGaz-Travel Sanok – KPS Siedlce 1:3 (23:25, 22:25, 25:23, 20:25)