REKLAMA
REKLAMA

Spał na przystanku przy kilkustopniowym mrozie. Trafił do policyjnego aresztu

SANOK / PODKARPACIE. Policjanci interweniowali wobec mężczyzny, który nietrzeźwy spał na przystanku autobusowym. 59-latek był bezdomny, a niska temperatura zagrażała jego życiu i zdrowiu. Mężczyzna został opiekuńczo osadzony w policyjnym areszcie do czasu wytrzeźwienia.

Zgłoszono, że na przystanku autobusowym przy ul. Przemyskiej w Sanoku śpi mężczyzna. Na miejscu funkcjonariusze potwierdzili te informacje. Zastali mężczyznę, który początkowo nie reagował na próby obudzenia go, jednak po chwili udało się policjantom nawiązać z nim kontakt. Okazało się, że 59-latek, bez stałego miejsca zamieszkania, nie ma się gdzie schronić przed mrozem.

homeless-406890_960_720

Policjanci podejrzewali, że mężczyzna jest nietrzeźwy. Badanie potwierdziło ich przypuszczenia. Alkomat wskazał blisko 2 promile alkoholu.

Funkcjonariusze zatrzymali mężczyznę opiekuńczo w policyjnym areszcie do czasu wytrzeźwienia.

Pamiętajmy, jeśli widzimy bezdomnego lub śpiącego na dworze człowieka nie przechodźmy obok niego obojętnie. Zadzwońmy na Policję lub Straż Miejską. Podjęta interwencja i udzielona tej osobie pomoc, być może uratuje jej życie.

źródło: KPP Sanok

06-12-2016

Udostępnij ten artykuł znajomym:
Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

| Zaloguj się
Pokaż więcej komentarzy (0)