REKLAMA
REKLAMA

Spał na przystanku przy kilkustopniowym mrozie. Trafił do policyjnego aresztu

SANOK / PODKARPACIE. Policjanci interweniowali wobec mężczyzny, który nietrzeźwy spał na przystanku autobusowym. 59-latek był bezdomny, a niska temperatura zagrażała jego życiu i zdrowiu. Mężczyzna został opiekuńczo osadzony w policyjnym areszcie do czasu wytrzeźwienia.

Zgłoszono, że na przystanku autobusowym przy ul. Przemyskiej w Sanoku śpi mężczyzna. Na miejscu funkcjonariusze potwierdzili te informacje. Zastali mężczyznę, który początkowo nie reagował na próby obudzenia go, jednak po chwili udało się policjantom nawiązać z nim kontakt. Okazało się, że 59-latek, bez stałego miejsca zamieszkania, nie ma się gdzie schronić przed mrozem.

homeless-406890_960_720

Policjanci podejrzewali, że mężczyzna jest nietrzeźwy. Badanie potwierdziło ich przypuszczenia. Alkomat wskazał blisko 2 promile alkoholu.

Funkcjonariusze zatrzymali mężczyznę opiekuńczo w policyjnym areszcie do czasu wytrzeźwienia.

Pamiętajmy, jeśli widzimy bezdomnego lub śpiącego na dworze człowieka nie przechodźmy obok niego obojętnie. Zadzwońmy na Policję lub Straż Miejską. Podjęta interwencja i udzielona tej osobie pomoc, być może uratuje jej życie.

źródło: KPP Sanok

06-12-2016

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)