REKLAMA
REKLAMA

SPGK: Chlorowanie miejskiej sieci wodociągowej

SANOK / PODKARPACIE. Zakład Wodociągów i Kanalizacji informuje, że przez jedną dobę, w dniach z 27 na 28 lipca do 28 na 29 lipca od godziny 24:00 /w nocy ze środy na czwartek/ do godziny 24:00 /w nocy z czwartku na piątek/ zostanie przeprowadzone kompleksowe chlorowanie miejskiej sieci wodociągowej zasilanej ze Stacji Uzdatniania Wody w Trepczy i Zasławiu.

!!OGŁOSZENIE!!

SANOCKIE PRZEDSIĘBIORSTWO GOSPODARKI KOMUNALNEJ SPÓŁKA z o.o. – Zakład Wodociągów i Kanalizacji informuje, że przez okres 1 doby – w dniach z 27/28.2016 r. – 28/29.07.2016 r. od godziny 24:00 /w nocy ze środy na czwartek/ do godziny 24:00 /w nocy z czwartku na piątek/ zostanie przeprowadzone kompleksowe chlorowanie miejskiej sieci wodociągowej zasilanej ze Stacji Uzdatniania Wody w Trepczy i Zasławiu.

W związku z występującą w okresie chlorowania podwyższoną zawartością chloru w wodzie dostarczanej odbiorcom informujemy, że nadmiar chloru z wody można usunąć poprzez kilkuminutowe gotowanie. Przeprowadzenie chlorowania wynika z przyjętego harmonogramu i w żaden sposób nie jest związane z pogorszeniem jakości wody aktualnie dostarczanej Odbiorcom. Po zakończeniu chlorowania zostaną przeprowadzone badania potwierdzające jakość wody zgodną z wymaganiami. Za zaistniałe uciążliwości związane z chlorowaniem miejskiej sieci wodociągowej przepraszamy naszych Odbiorców.

W związku z występującą w okresie chlorowania podwyższoną zawartością chloru w wodzie dostarczanej odbiorcom informujemy, że nadmiar chloru z wody można usunąć poprzez kilkuminutowe gotowanie. Przeprowadzenie chlorowania wynika z przyjętego harmonogramu i w żaden sposób nie jest związane z pogorszeniem jakości wody aktualnie dostarczanej Odbiorcom. Po zakończeniu chlorowania zostaną przeprowadzone badania potwierdzające jakość wody zgodną z wymaganiami.

Za zaistniałe uciążliwości związane z chlorowaniem miejskiej sieci wodociągowej przepraszamy naszych Odbiorców.

faucet-989515_960_720

materiały nadesłane

26-07-2016

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij


Napisz komentarz przez Facebook