REKLAMA
REKLAMA

Sportowe mikołajki na lodzie i basenie

SANOK / PODKARPACIE. Burmistrz Miasta Sanoka oraz Dyrektor Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji zapraszają na „Mikołajki na lodzie” oraz „Mikołajkowy aqua aerobik”. Mikołajkowe szaleństwa na lodzie odbędą się 4 grudnia (niedziela) w Arenie Sanok. 

Ze względu na zeszłoroczne bardzo duże zainteresowanie,  tegoroczne „Mikołajki na lodzie” zostały podzielone na dwie grupy. Pierwszą grupę do lat 12 z rodzicami zapraszamy na godzinę 17:00, pozostałe osoby pragnące skorzystać z bezpłatnej ślizgawki zapraszamy na godzinę 18:30. Wzorem roku ubiegłego organizatorzy przygotowali dla najmłodszych wiele niespodzianek.  W tym dniu będzie także możliwość bezpłatnego skorzystania z wypożyczalni sprzętu.

Jeżeli warunki pogodowe pozwolą oraz zakończone zostaną rozgrywane w tym dniu zawody barbórkowe w łyżwiarstwie szybkim, będzie istniała możliwość skorzystania ze ślizgawki na torze lodowym. Informacje na ten temat przekażą organizatorzy.

Tego samego dnia o godzinie 12:00 i 13:00 zapraszamy na „Mikołajkowy aqua aerobik” na sanocki basen.

Chętnych prosimy o zapisy do dnia 1 grudnia do godziny 15:00, pod numerem telefonu 13 46 59 117.

plakat-m-727x1024

UM Sanok

25-11-2016

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)