REKLAMA
REKLAMA

Sportowe mikołajki na lodzie i basenie

SANOK / PODKARPACIE. Burmistrz Miasta Sanoka oraz Dyrektor Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji zapraszają na „Mikołajki na lodzie” oraz „Mikołajkowy aqua aerobik”. Mikołajkowe szaleństwa na lodzie odbędą się 4 grudnia (niedziela) w Arenie Sanok. 

Ze względu na zeszłoroczne bardzo duże zainteresowanie,  tegoroczne „Mikołajki na lodzie” zostały podzielone na dwie grupy. Pierwszą grupę do lat 12 z rodzicami zapraszamy na godzinę 17:00, pozostałe osoby pragnące skorzystać z bezpłatnej ślizgawki zapraszamy na godzinę 18:30. Wzorem roku ubiegłego organizatorzy przygotowali dla najmłodszych wiele niespodzianek.  W tym dniu będzie także możliwość bezpłatnego skorzystania z wypożyczalni sprzętu.

Jeżeli warunki pogodowe pozwolą oraz zakończone zostaną rozgrywane w tym dniu zawody barbórkowe w łyżwiarstwie szybkim, będzie istniała możliwość skorzystania ze ślizgawki na torze lodowym. Informacje na ten temat przekażą organizatorzy.

Tego samego dnia o godzinie 12:00 i 13:00 zapraszamy na „Mikołajkowy aqua aerobik” na sanocki basen.

Chętnych prosimy o zapisy do dnia 1 grudnia do godziny 15:00, pod numerem telefonu 13 46 59 117.

plakat-m-727x1024

UM Sanok

25-11-2016

Udostępnij ten artykuł znajomym:
Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

| Zaloguj się
Pokaż więcej komentarzy (0)