REKLAMA
REKLAMA

Strażnicy leśni z Podkarpacia na podium (ZDJĘCIA)

PODKARPACIE. Drużyna Regionalnej Dyrekcji Lasów Państwowych w Krośnie zdobyła III miejsce na IX Strzeleckich Mistrzostwach Polski Straży Leśnej, które odbyły się  w ubiegłą środę na terenie RDLP w Zielonej Górze, zaś indywidualnie Hubert Balicki z Nadleśnictwa Jarosław został wicemistrzem Polski strażników leśnych w dwuboju strzeleckim.

Drużyna z RDLP w Krośnie w składzie: Hubert Balicki (Nadleśnictwo Jarosław), Zbigniew Antonik (Nadleśnictwo Oleszyce) i Piotr Trzaska (Nadleśnictwo Komańcza) wskoczyła na podium z wynikiem 449,43 pkt. Pierwsze miejsce zajęła reprezentacja RDLP Gdańsk (475,98 pkt.), drugie RDLP Kraków ( 466,21 pkt.)

DR.0620.118.2016 2  Pierwszy z prawej Hubert Balicki, z Nadl. Jarosław

Zawody zostały przeprowadzone na strzelnicy Nadodrzańskiego Oddziału Straży Granicznej w Krośnie Odrzańskim.

– W poprzednich edycjach tych zawodów zdobywaliśmy już miejsca na podium, byliśmy też zwycięzcami różnych konkurencji – zaznacza Wojciech Zajdel, specjalista ds. ochrony mienia RDLP w Krośnie i zarazem kierownik drużyny. – Tym razem potwierdziliśmy nasze wysokie umiejętności, które są pochodną wielu szkoleń realizowanych dla strażników leśnych. Przypomnę, że od dziewięciu lat organizujemy też treningi strzeleckie z broni krótkiej dla terenowych pracowników Służby Leśnej.

DR.0620.118.2016 1  Jako trzecia na podium drużyna z RDLP w Krośnie

W klasyfikacji indywidualnej po tytuł wicemistrza dwuboju strzeleckiego (strzelanie statyczne i dynamiczne) sięgnął Hubert Balicki, na co dzień komendant Posterunku Straży Leśnej w Nadleśnictwie Jarosław.

DR.0620.118.2016 3 Pamiątkowe zdjęcie uczestników. Arch. LP

materiały nadesłane

29-11-2016

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)