REKLAMA
REKLAMA

Sukces gimnazjalistów od „Grzegorza”

SANOK / PODKARPACIE. Troje uczniów Gimnazjum nr 1 w Sanoku odniosło wielki sukces zostając laureatami Ogólnopolskiej Olimpiady dla Gimnazjalistów, której organizatorem jest Wyższa Szkoła Języków Obcych w Poznaniu.

Karolina Jasińska z 3c, Izabela Szerszeń z 3d i Jakub Jakiel z 2d przez kilka miesięcy zmagali się z trudnymi zadaniami i wymaganiami postawionymi przez Organizatora. Uczniowie przeszli przez trzy etapy olimpiady, podczas których rozwiązywali testy gramatyczno-leksykalne online, nagrali filmiki na zadane tematy oraz dwukrotnie odbyli rozmowy przez Skype z wykładowcami WSJO.

W czasie tych rozmów wykazywali się nie tylko biegłością w posługiwaniu się językiem angielskim, ale też znajomością zagadnień dotyczących krajów anglojęzycznych oraz szczegółową wiedzą na temat lektury, którą był „Stary człowiek i morze” Ernesta Hemingwaya.

Trud włożony w przygotowanie się do poszczególnych etapów olimpiady z pewnością zostanie wynagrodzony ponieważ, oprócz oczywistej satysfakcji, zdobywcy tytułu laureata olimpiady ogólnopolskiej korzystają z uprawnień laureatów konkursów kuratoryjnych.

Pani Anita Rzemińska prowadziła uczniów i sprawowała nad nimi opiekę podczas trwania olimpiady.

Karolinie, Izie i Kubie serdecznie gratulujemy wspaniałych wyników i życzymy wielu dalszych sukcesów!

20160407_123446

07-04-2016

Udostępnij ten artykuł znajomym:
Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

| Zaloguj się
Pokaż więcej komentarzy (0)