REKLAMA
REKLAMA

SZPITAL w SANOKU: Będzie konkurs na nowego dyrektora. Zarząd przyjął rezygnacje Adama Siembaba (FILM)

SZPITAL w SANOKU: Będzie konkurs na nowego dyrektora. Zarząd przyjął rezygnacje Adama Siembaba (FILM)

SANOK / PODKARPACIE. Zarząd Powiatu Sanockiego przyjął rezygnację Adama Siembaba z funkcji dyrektora placówki. Biedzie konkurs na to stanowisko.

Sprawa rezygnacji Adama Siembaba z funkcji dyrektora sanockiego SP ZOZ wyjaśniła się po czwartkowym zebraniu Zarządu Powiatu Sanockiego. Teraz zostanie ogłoszony konkurs, w drodze którego będzie wyłoniony jego następca.

Przyjęliśmy rezygnację pana Adama Siembaba. Dyrektor jest nieugięty , to jego ostateczna decyzja. Natomiast jednocześnie Zarząd powierza mu pełnienie dotychczasowej funkcji do czasu rozwiązania konkursu – informuje Wacław Krawczyk, wicestarosta sanocki.

W konkursie na nowego dyrektora sanockiego szpitala będzie mógł wystartować każdy. Zarząd podkreśla, że bardzo szanują dokonania Adama Siembaba dla placówki.

Osobiście oceniam, że przede wszystkim miał wielki talent do inwestycji, pozyskiwania środków, często z zupełnie nieprawdopodobnych źródeł. Chyba trudniej szło mu w tych kontaktach osobowych, międzyludzkich. Po prostu czasem tak bywa, że ta formuła się wyczerpuje. Wówczas warto dać sobie oddech. Sądzę, że i to leżało u podstaw decyzji pana dyrektora, którą oczywiście szanujemy. Natomiast nadal go widzimy w gronie kadry sanockiego szpitala – podkreśla Alicja Wosik, członek Zarządu Powiatu Sanockiego.

ZOBACZ TAKŻE

SZPITAL SANOK: Rada społeczna negatywnie zaopiniowała rozwiązanie umowy z dyrektorem

SZPITAL W SANOKU: Kto zastąpi Adama Siembaba? Nieoficjalnie mówi się o pierwszych kandydatach

27-06-2016

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij


Napisz komentarz przez Facebook

lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)