REKLAMA
REKLAMA

TOMASZ PORĘBA: Jest wola polityczna dla powstania szlaku Via Carpathia. To strategiczny projekt (FILM)

TOMASZ PORĘBA: Jest wola polityczna dla powstania szlaku Via Carpathia. To strategiczny projekt (FILM)

SANOK / PODKARPACIE. Z inicjatywy europosła PiS Tomasza Poręby oraz marszałka województwa podkarpackiego Władysława Ortyla w Urzędzie Marszałkowskim w Rzeszowie odbyła się konferencja robocza dotycząca szlaku transportowego Via Carpathia. To kolejny krok na drodze do realizacji tego kluczowego dla rozwoju Podkarpacia projektu.

Konferencja robocza odbyła się w Urzędzie Marszałkowskim Województwa Podkarpackiego i była poświęcona szlakowi transportowemu Via Carpathia, czyli drodze wzdłuż wschodniej granicy Unii Europejskiej.

W spotkaniu, obok Tomasza Poręby i marszałka Władysława Ortyla wzięli udział wiceministrowie Adam Hamryszczak, Witold Słowik, Jerzy Szmit, a także wojewoda podkarpacki Ewa Leniart oraz dyrektor generalny GDDKIA Jacek Bojarowicz, koordynator ds. polityki transportowej przedstawicielstwa RP w Brukseli Justyna Bartnicka i przedstawiciele odpowiednich urzedów i samorządów z Rumunii i Słowacji.

1

ZOBACZ RÓWNIEŻ:

Rosną szanse na budowę szlaku transportowego Via Carpathia. Seria spotkań i mocny przekaz Tomasza Poręby (FILM)

27-01-2016

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)