REKLAMA
REKLAMA

Trwają nabory do gminnej szkółki piłkarskiej Bukowsko

W Bukowsku otworzono nową grupę piłkarską, zarówno dla chłopców jak i dziewcząt.

Zgłaszać można dzieci od 5 do 12 lat. Równocześnie trwa także nabór uzupełniający do już istniejących grup w kategorii do lat 12.

Organizatorzy zapewniają treningi z piłki nożnej pod okiem doświadczony trenerów. Zajęcia planowane są na hali oraz stadionie „Orlik”. Młodzi piłkarze spotykają się dwa razy w tygodniu na 1,5 godzinnym treningu. Uczestniczą także w meczach i turniejach piłkarskich, ucząc się przy tym odpowiedzialności, współpracy oraz zasad fair play.

football-1182024_960_720

Inicjatywa dofinansowana jest z dotacji przyznanej ze środków konkursu „Akademia Aktywnych Obywateli – Podkarpackie Inicjatywy Lokalne”. Przedsięwzięcie realizowane w ramach Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich jest również nadzorowane przez Ministerstwo Pracy i Polityki Społecznej oraz Regionalnych Operatorów: Stowarzyszenie Dębicki Klub Biznesu, Fundacja Generator Inspiracji, Fundacja Fundusz Lokalny SMK, Lokalna Grupa Działania Stowarzyszanie „Partnerstwo dla Ziemi Niżańskiej”.

160505plakatbukowskomateriały UG Bukowsko

06-05-2016

Udostępnij ten artykuł znajomym:
Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

| Zaloguj się
Pokaż więcej komentarzy (0)