REKLAMA
REKLAMA

W Wujskiem spłonął samochód. Pojazd zapalił się w trakcie jazdy

WUJSKIE / PODKARPACIE. Policjanci interweniowali w związku z pożarem samochodu. Pojazd zapalił się podczas jazdy. Pomimo akcji gaśniczej renault niemal doszczętnie spłonął. Na szczęście zarówno kierowcy jak też pasażerowi nic się nie stało.

Wczoraj około godz. 19.30, policjanci zostali powiadomieni o pożarze samochodu. Na miejscu funkcjonariusze ustalili, że 18-letni mieszkaniec powiatu sanockiego kierował samochodem marki Renault. W miejscowości Wujskiem zauważył, że spod pokrywy silnika wydobywa się dym. Zatrzymał samochód i na własną rękę usiłował ugasić pożar gaśnicą samochodową. Jednak działanie to było niewystarczające i dopiero strażakom udało się opanować ogień. Renault, niemal doszczętnie spłonęło.

W samochodzie oprócz kierowcy jechał pasażer, 45-letni mieszkaniec powiatu sanockiego. Na szczęście nikt nie odniósł żadnych obrażeń. Prowadzone w sprawie postępowanie pozwoli na ustalenie przyczyn pożaru.

zdjęcie poglądowe

zdjęcie poglądowe

KPP Sanok

25-11-2016

Udostępnij ten artykuł znajomym:
Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

| Zaloguj się
Pokaż więcej komentarzy (0)