REKLAMA
REKLAMA

SANOK: Nawrócona wiedźma u Franciszkanów już 10 grudnia

SANOK / PODKARPACIE. W najbliższą sobotę (10 grudnia) o godz. 19.30 w klasztorze Ojców Franciszkanów odbędzie się Wieczór Chwały. Na spotkaniu będzie można między innymi wysłuchać świadectwa nawrócenia aktorki Patrycji Hurlak, znanej z polskich seriali.

u

Wyjątkowe franciszkańskie spotkanie odbędzie się pod nazwą ECHO. Podczas wieczoru swoje świadectwo nawrócenia opowie specjalnie zaproszona do Sanoka aktorka Patrycja Hurlak, znana z seriali „Klan” i „Na wspólnej”.

Po świadectwie rozpocznie się czas uwielbienia Pana Jezusa wystawionego w Najświętszym Sakramencie. Będzie też możliwość skorzystania ze spowiedzi. Każdy będzie mógł na chwilę się zatrzymać, odpocząć od codziennych trosk i zastanowić nad rzeczami najbardziej istotnymi w życiu.

Wszyscy, którzy 10 grudnia pojawią się w klasztorze, będą mogli poznać ciekawą historię błogosławionej Karoliny Kózkównej. Zostaną również wystawione jej relikwie.

Nie zabraknie też czegoś dla głodomorów. Franciszkanie przygotują smaczny poczęstunek. Wydarzenie zakończy się ok. godz. 22:00. Wieczór chwały skierowany jest zarówno dla młodzieży i osób dorosłych. Przyjdź i zobacz jak wielki jest Bóg! Zaprasza Młodzież Franciszkańska i oo. Franciszkanie!

05-12-2016

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij


Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)