REKLAMA
REKLAMA

WOŚP w Sanoku: Bez koncertów i fajerwerków, ale za to z wielkimi sercami wolontariuszy!

SANOK / PODKARPACIE. Sztab Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy zorganizowany w Sanoku, jest w tym roku wyjątkowy. Po roku przerwy orkiestra wraca do Sanoka, ale nie w świetle jupiterów z mega koncertami i bajecznym światełkiem do nieba. Za to z otwartym sercem i chęcią pomocy innym.

Bo tak na prawdę o to właśnie chodzi!

– Chciałem aby po roku przerwy orkiestra znów zagrała w Sanoku. Postawiliśmy jednak główny nacisk na poszukiwanie wolontariuszy. W sumie w niedzielę 10 stycznia, w Sanoku, miejscowościach powiatu sanockiego oraz w sąsiednich powiatów, na ulice wyjdzie 174 wolontariuszy. Za to już teraz im serdecznie dziękuję. To jest prawdziwa idea Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy – mówi Jan Myćka, szef sztabu WOŚP w Sanoku.

W wolontariat w ramach WOŚP zaangażowała się młodzież szkolna,  zarówno z terenu Sanoka, jak i pozostałych gmin powiatu sanockiego a także z gminy Baligród oraz Cisna.

Wolontariuszy będzie można spotkać na ulicach miast i miejscowości w godzinach od 8 do 17.

Podczas tegorocznego finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy zbierane będą pieniądze na zakup sprzętu medycznego dla oddziałów pediatrycznych oraz na opiekę ludzi w podeszłym wieku.

jo

red.
foto: archiwum Esanok.pl

08-01-2016

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij


Napisz komentarz przez Facebook

lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)