REKLAMA
REKLAMA

WSIiZ pomoże Ci założyć i prowadzić firmę

Studiując w Wyższej Szkole Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie, będziesz mógł nauczyć się, jak założyć i prowadzić własną firmę. Uczelnia zapewni Ci też wsparcie doradcze, a nawet fundusze na założenie swojego biznesu. Skorzystaj z tej szansy!

W ramach Warsztatów Biznesowych, prowadzonych przez ekspertów oraz praktyków biznesu, zdobędziesz niezbędną wiedzę i umiejętności w zakresie planowania własnego biznesu i skutecznego zarządzania nim.

Rozpoczęcie własnej działalności gospodarczej to szansa na ponadprzeciętne dochody czerpane z tego, co lubimy robić. To odpowiedzialna wolność, która jest bezcenna – mówi Wojciech Jankowski, ekspert ds. inwestycji kapitałowych.

Dzięki naszemu funduszowi InnoFUND pomogliśmy powstać i prężnie się rozwijać kilkunastu firmom (dowiedz się, które firmy powstały dzięki WSIiZ). Przekonaliśmy się, że zwłaszcza młodzi ludzie mają bardzo dobre pomysły na biznes, ale często brakuje im wiedzy o tym, jak zarządzać firmą i przebrnąć przez gąszcz przepisów. Nie wiedzą też skąd uzyskać wsparcie finansowe dla realizacji swoich planów. Chcemy im w tym wszechstronnie pomagać. Dlatego zapewniamy naszym studentom, którzy chcą założyć własną działalność wsparcie na każdym etapie jej prowadzenia.

Z pomocy uczelni skorzystali m.in. studenci informatyki WSIiZ, którzy założyli startup MobiTouch. Dziś firma ta prężnie działa i nadal współpracuje z uczelnią. Wspólnie stworzyliśmy m.in. aplikację helloWSIiZ, która wykorzystując rzeczywistość rozszerzoną tworzy nową jakość komunikowania się z kandydatami na studia. Na ekranie smartfona można zobaczyć treści, które nie są widoczne na papierze. Miejsca oznaczone specjalnymi symbolami dają możliwość zdobycia szerszej informacji na wybrany temat, obejrzenia dodatkowych zdjęć i filmów lub też wirtualnego zwiedzenia budynków uczelni. Zobacz jak to działa!

Czy podobnie jak nasz absolwent Paweł chciałbyś odnieść sukces prowadząc swoją firmę? Zaufaj Wyższej Szkole Informatyki i Zarządzania i wybierz dobre studia w Rzeszowie!

Mamy szereg wyspecjalizowanych jednostek, które udzielą Ci pomocy od samego początku. Zapewnimy niezbędne szkolenia i warsztaty, doradztwo i wsparcie, a nawet pieniądze na start i pomoc w prowadzeniu firmy. Możesz na nas liczyć. Twój sukces, to nasza reputacja.

Dowiedz się więcej o naszych możliwościach:

Realizuj swoje pasje, bądź sobie szefem i zarabiaj godne pieniądze. Wybierz studia w Wyższej Szkole Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie.

Dołącz do nas! wsiz.rzeszow.pl

tekst sponsorowany

01-08-2016

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij


Napisz komentarz przez Facebook