REKLAMA
REKLAMA

WYPADEK W JAWORNIKU: Śmiertelne żniwo. W szpitalu zmarła czwarta osoba (ZDJĘCIA)

JAWORNIK, SANOK / PODKARPACIE. W niedzielę zmarła 21-latka, pasażerka opla, który zderzył się z BMW w Jaworniku Niebyleckim. W tragicznym wypadku na miejscu zginęło trzech młodych sanoczan.

Kobieta w ubiegła niedziele zmarła w szpitalu.

Przyczyny śmierci 21-latki jeszcze nie ustalono. Wyniki sekcji zwłok wszystkich ofiar będą znane w listopadzie – informuje Ewa Romankiewicz, rzecznik prasowy Prokuratury Okręgowej w Rzeszowie.

Nadmienia, że w sprawie zostaną także powołani biegli z  zakresu ruchu drogowego. Analizie zostanie również poddany charakter obrażeń ofiar.

Będą przesłuchania świadków oraz uczestników wypadku, czyli kierowcy oraz pasażerki opla, o ile ich stan zdrowia na to pozwoli – precyzuje Ewa Romankiewicz.

Jak dodaje rzecznik, pobrano także materiał do badan toksykologicznych, które pozwolą ustalić, czy ofiary były pod wpływem środków odurzających.

Ze wstępnych policyjnych ustaleń wynika, że do tragedii przyczynił się kierowca BMW. Najprawdopodobniej z niewyjaśnionych przyczyn zjechał na przeciwny pas ruchu i czołowo zderzył się z oplem.

– Prokuratora Okręgowa w Rzeszowie prowadzi śledztwo pod kątem spowodowania katastrofy w ruchu lądowym ze skutkiem śmiertelnym – uzupełnia rzecznik prasowy.

4

ZOBACZ RÓWNIEŻ:

Sanoczanie zginęli na zakręcie śmierci. Wstrząsająca relacja świadka (ZDJĘCIA)

Tragiczny wypadek. Nie żyje trzech młodych sanoczan (ZDJĘCIA)

Wnioski po tragicznym wypadku na Górze Niebyleckiej. Słupki, fotoradar i miejsce na kontrole policji (ZDJĘCIA)

Foto: Strzyżów998

Foto: KPP Strzyżów

26-10-2016

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij


Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)