REKLAMA
REKLAMA

Wypadek z udziałem 4 pojazdów. Dwóch kierowców w szpitalu (ZDJĘCIA)

POWIAT BRZOZOWSKI / PODKARPACIE. Brzozowscy policjanci pracowali na miejscu wypadku drogowego, do którego doszło około godz. 14 w Starej Wsi (8 bm.). W zdarzeniu uczestniczyły cztery pojazdy. Droga na tym odcinku byłą całkowicie zablokowana.

Do zdarzenia doszło przed godz. 14 w Starej Wsi, na drodze wojewódzkiej nr 886 prowadzącej z Brzozowa do Rzeszowa. Jak wstępnie ustalili policjanci, kierujący osobowym saabem jadąc z kierunku Sanoka, z nieustalonych przyczyn zjechał na przeciwny pas ruchu i zderzył się z nadjeżdżającym od strony Rzeszowa seatem. Następnie jego pojazd odbił się od seata i uderzył w land rovera, który jechał bezpośrednio za seatem. W efekcie kierujący saabem  dachował i znalazł się całkowicie poza jezdnią. W wypadku uszkodzony został jeszcze jadący za seatem volkswagen polo.

Kierujący saabem i seatem doznali obrażeń i karetką pogotowia zostali przewiezieni do szpitala. Policjanci sprawdzili trzeźwość kierowców. Byli trzeźwi.

Na miejscu zdarzenia pracowali policyjni eksperci, ustalili świadków, zabezpieczyli ślady, które pomogą w wyjaśnieniu okoliczności i przyczyn tego zdarzenia.

KPP Brzozów

09-04-2016

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)