REKLAMA
REKLAMA

ZAGÓRZ: XVIII Rykowisko Karpackie [ZOBACZ PROGRAM]

ZAGÓRZ24.PL / PODKARPACIE. Gmina Zagórz oraz Miejsko – Gminny Ośrodek Rekreacji i Sportu w Zagórzu zapraszają na XVIII edycję Rykowiska Karpackiego. Impreza odbędzie się 26 i 28 sierpnia w Zagórzu.

rykowisko13

W piątek (26 sierpnia) w sali kameralnej w MGOKiS w Zagórzu odbędzie się m.in. otwarcie wystawy kultury łowieckiej, prelekcja Edwarda Marszałka „Ludzie lasu w okresie II wojny światowej” oraz wystąpi Kabaret z Kopydłowa.

W niedzielę (28 sierpnia) na zagórskim „Zakuciu” przewidziano m.in. międzynarodowy konkurs na najsmaczniejszy gulasz oraz wyroby myśliwskie, otwarte Mistrzostwa Zagórza
w strzelectwie sportowym z broni pneumatycznej o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Zagórz, Mistrzostwa Karpat w naśladowaniu głosu jelenia a także degustacja gulaszu, dzika oraz innych kulinariów myśliwskich dla zebranej publiczności. Wieczór swoim występem uświetni Reprezentacyjny Zespół Muzyki Myśliwskiej Polskiego Związku Łowieckiego oraz zespół „Betyari” z Mukaczewa (Zakarpacie).

Szczegółowy program imprezy można znaleźć TUTAJ

 

25-08-2016

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)