REKLAMA
REKLAMA

Znamy stan zdrowia policjantów nieoznakowanej vectry

SANOK / PODKARPACIE. Znamy stan zdrowia policjantów nieoznakowanej vectry, w którą dziś rano wjechało osobowe audi. Wiemy również jakie konsekwencje poniesie sprawca stłuczki.

Jak udało nam się dowiedzieć, dwaj funkcjonariusze sanockiej policji, którzy w momencie zdarzenia podróżowali nieoznakowaną vectrą nie doznali poważniejszych obrażeń i wyszli już ze szpitala (około godz. 13). Mają stłuczenia kręgosłupa. Nie są to jednak uszkodzenia ciała powyżej dni siedmiu stąd zdarzenie zakwalifikowano jako kolizję.

Pracujący na miejscu zdarzenia policjanci oczekiwali na wyniki badań swoich kolegów. Kierowca audi, który był sprawcą kolizji został zwolniony do domu. Jak słyszymy w Komendzie Powiatowej Policji w Sanoku, w najbliższych dniach mężczyźnie zostanie zaproponowany mandat karny w wysokości od 200 do 500 zł. Jeśli go przyjmie, postępowanie się zakończy. Jeśli nie, złożony zostanie wniosek do sądu.

O zdarzeniu informowaliśmy tutaj:

SANOK: Wypadek z udziałem nieoznakowanej, policyjnej vectry. Dwóch funkcjonariuszy w szpitalu (FILM, ZDJĘCIA)

20-01-2016

Udostępnij ten artykuł znajomym:
Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

| Zaloguj się
Pokaż więcej komentarzy (0)