REKLAMA
REKLAMA

172 tabletki oraz 7 gram sproszkowanego narkotyku ecstasy. Mołdawianin zatrzymany na granicy

MEDYKA / PODKARPACIE. 172 tabletki oraz 7 gram sproszkowanego narkotyku ecstasy ujawnili u 27 – letniego obywatela Mołdawii funkcjonariusze z przejścia granicznego w Medyce.

Mężczyzna chciał się dostać na Ukrainę przez piesze przejście graniczne w Medyce. Narkotyki ukrył w bieliźnie oraz w kurtce. Łączna wartość zatrzymanych narkotyków to 2 900 zł.

14-126396

Cudzoziemiec odpowie za próbę przemytu narkotyków przez granicę, grozi mu za to kara pozbawienia wolności do 5 lat. Trwają czynności wyjaśniające zmierzające do ustalenia gdzie cudzoziemiec nabył narkotyki. Sprawa prowadzona jest przez funkcjonariuszy z PSG w Medyce pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Przemyślu.

W tym roku funkcjonariusze Bieszczadzkiego Oddziału Straży Granicznej ujawnili samodzielnie lub we współdziałaniu z innymi służbami narkotyki o łącznej wartości 24,5 mln złotych. Największy przemyt ujawniono w lutym na przejściu drogowym w Korczowej – zabezpieczono wówczas 250 kg haszyszu o wartości ok. 9 milionów złotych.

14-126397

BiOSG

03-12-2017

Udostępnij ten artykuł znajomym:
Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

| Zaloguj się
Pokaż więcej komentarzy (0)