REKLAMA
REKLAMA

Apel o pomoc w złapaniu Bianki! Psina błąka się po Sanoku (ZDJĘCIE)

SANOK / PODKARPACIE. Bianka jest około 14-letnią suczką w typie owczarka nizinnego. Do Sanoka trafiła rok temu z warszawskiego schroniska, adoptowana przez osobę chcącą zapewnić jej godne warunki na „stare lata”. Niestety zamierzenia te nie powiodły się. Po 3 dniach oswajania i pracy nad Bianką, uciekła ona z nowego domu.

Ciężko stwierdzić dlaczego tak się stało, gdyż miała naprawdę super opiekę. Powodem mogło być jej wcześniejsze życie, które spędziła na wolności, następnie została wyłapana i trafiła do schroniska. Tam ją wysterylizowano i zaszczepiono. Od roku Bianka krąży po Sanoku pomiędzy Dąbrówką a Wójtostwem, nie dając się złapać.

Apel ten jest serdeczną prośbą do mieszkańców tych okolic, by pomogli w złapaniu Bianki. Jest ona starym psem, pozbawionym zębów i nigdy nie była agresywna, więc nie trzeba się jej bać. Obecnie suczka jest mocno zaniedbana, brudna, wychudzona, sierść ma w dredach, często bywa głodna. Najłatwiej byłoby suczkę wprowadzić sposobem, może jedzeniem, na teren ogrodzony (garaż, komórka), skąd nie miałaby możliwości ucieczki. Zakładanie jej obroży jest nieskuteczne, gdyż potrafi z każdej się uwolnić.

Wyznaczono nagrodę za pomoc w schwytaniu Bianki 500zł.
Będziemy wdzięczni za każdą informację i pomoc.
Telefon kontaktowy 668 424 743 lub 660 624 880

pies

28-06-2017

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)