REKLAMA
REKLAMA

Apel o pomoc w złapaniu Bianki! Psina błąka się po Sanoku (ZDJĘCIE)

SANOK / PODKARPACIE. Bianka jest około 14-letnią suczką w typie owczarka nizinnego. Do Sanoka trafiła rok temu z warszawskiego schroniska, adoptowana przez osobę chcącą zapewnić jej godne warunki na „stare lata”. Niestety zamierzenia te nie powiodły się. Po 3 dniach oswajania i pracy nad Bianką, uciekła ona z nowego domu.

Ciężko stwierdzić dlaczego tak się stało, gdyż miała naprawdę super opiekę. Powodem mogło być jej wcześniejsze życie, które spędziła na wolności, następnie została wyłapana i trafiła do schroniska. Tam ją wysterylizowano i zaszczepiono. Od roku Bianka krąży po Sanoku pomiędzy Dąbrówką a Wójtostwem, nie dając się złapać.

Apel ten jest serdeczną prośbą do mieszkańców tych okolic, by pomogli w złapaniu Bianki. Jest ona starym psem, pozbawionym zębów i nigdy nie była agresywna, więc nie trzeba się jej bać. Obecnie suczka jest mocno zaniedbana, brudna, wychudzona, sierść ma w dredach, często bywa głodna. Najłatwiej byłoby suczkę wprowadzić sposobem, może jedzeniem, na teren ogrodzony (garaż, komórka), skąd nie miałaby możliwości ucieczki. Zakładanie jej obroży jest nieskuteczne, gdyż potrafi z każdej się uwolnić.

Wyznaczono nagrodę za pomoc w schwytaniu Bianki 500zł.
Będziemy wdzięczni za każdą informację i pomoc.
Telefon kontaktowy 668 424 743 lub 660 624 880

pies

28-06-2017

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij


Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)