REKLAMA
REKLAMA

Areszt za usiłowanie zabójstwa. 42-latkowi grozi dożywocie

BIESZCZADY / PODKARPACIE. Pod zarzutem usiłowania zabójstwa sąd aresztował na trzy miesiące 42-letniego mieszkańca powiatu bieszczadzkiego, który w sobotę ugodził nożem 41-letniego mężczyznę. Pokrzywdzony z obrażeniami trafił do szpitala. Za to przestępstwo mężczyźnie grozi kara dożywotniego pozbawienia wolności.


Policjanci z wydziału kryminalnego ustrzyckiej komendy przez kilka ostatnich dni prowadzili szereg czynności w związku z tą sprawą. Jak wynikało z zebranych materiałów, 42-latek zadał pokrzywdzonemu cios nożem w okolicę klatki piersiowej. W wyniku tego zdarzenia mężczyzna z obrażeniami trafił do szpitala.

Jak ustalili policjanci, pokrzywdzony spożywał ze znajomymi alkohol w mieszkaniu innego mężczyzny. W trakcie tego spotkania doszło do ugodzenia nożem. W tej sprawie zatrzymano 5 osób, w wieku od 31 do 60 lat. Wszystkie osoby były nietrzeźwe. Zebrane w tej sprawie dowody pozwoliły na wytypowanie sprawcy przestępstwa.

42-latkowi przedstawiono zarzut usiłowania zabójstwa. Policjanci złożyli wniosek o jego tymczasowy areszt. Sąd wniosek rozpatrzył pozytywnie i nakazał umieścić mężczyznę na 3 miesiące w areszcie. Grozi mu kara dożywotniego pozbawienia wolności.

knife-933312_960_720

źródło: KPP Ustrzyki

01-06-2017

Udostępnij ten artykuł znajomym:
Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

| Zaloguj się
Pokaż więcej komentarzy (0)