REKLAMA
REKLAMA

Areszt za usiłowanie zabójstwa. 42-latkowi grozi dożywocie

BIESZCZADY / PODKARPACIE. Pod zarzutem usiłowania zabójstwa sąd aresztował na trzy miesiące 42-letniego mieszkańca powiatu bieszczadzkiego, który w sobotę ugodził nożem 41-letniego mężczyznę. Pokrzywdzony z obrażeniami trafił do szpitala. Za to przestępstwo mężczyźnie grozi kara dożywotniego pozbawienia wolności.


Policjanci z wydziału kryminalnego ustrzyckiej komendy przez kilka ostatnich dni prowadzili szereg czynności w związku z tą sprawą. Jak wynikało z zebranych materiałów, 42-latek zadał pokrzywdzonemu cios nożem w okolicę klatki piersiowej. W wyniku tego zdarzenia mężczyzna z obrażeniami trafił do szpitala.

Jak ustalili policjanci, pokrzywdzony spożywał ze znajomymi alkohol w mieszkaniu innego mężczyzny. W trakcie tego spotkania doszło do ugodzenia nożem. W tej sprawie zatrzymano 5 osób, w wieku od 31 do 60 lat. Wszystkie osoby były nietrzeźwe. Zebrane w tej sprawie dowody pozwoliły na wytypowanie sprawcy przestępstwa.

42-latkowi przedstawiono zarzut usiłowania zabójstwa. Policjanci złożyli wniosek o jego tymczasowy areszt. Sąd wniosek rozpatrzył pozytywnie i nakazał umieścić mężczyznę na 3 miesiące w areszcie. Grozi mu kara dożywotniego pozbawienia wolności.

knife-933312_960_720

źródło: KPP Ustrzyki

01-06-2017

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)